🧿 Golf8 İmpression & Life IQ LIGHT MATRİX Far Retrofit "Dünyayı bilmem ama Türkiye de tek"

Yap-işlet-devret

Olacak gibi ???

@metinkar

İnsan gözü hep yenilere kayar

En çok ben kendi aracımı mezara götürecekmişim gibi duruyor ama?

2021 martta ben audi showroomda

İlk gelen Sedan a3 leri gördüğümde
Ulenn dedim üzerine hazır param olsa almıstım floret grisini tühhh demiştim.(manuel takıntısını bile geçip stronic eyvallah ederdim)

Bu arada ST elimde şu an 7 tane stok var düsünürseniz buyrun masaya demisti.(bayide araba var hemde 7 tane)

fiyatları da söyleyim vahhh yazıkk deyin
Sedan a3 ler 403 bin (1.0)
Sportback ler 383 bin (1.0)

Hepsi premium + comfor paketli (sunrooflu)

Birikimi olan bu devirde hep yenisi ile refresh etmeli aracını....
Ancak bu sekilde reel gayrimenkul degeri güncel kalabiliyor.

Yap-işlet-devret

Olacak gibi ???

@metinkar

İnsan gözü hep yenilere kayar

En çok ben kendi aracımı mezara götürecekmişim gibi duruyor ama?

2021 martta ben audi showroomda

İlk gelen Sedan a3 leri gördüğümde
Ulenn dedim üzerine hazır param olsa almıstım floret grisini tühhh demiştim.(manuel takıntısını bile geçip stronic eyvallah ederdim)

Bu arada ST elimde şu an 7 tane stok var düsünürseniz buyrun masaya demisti.(bayide araba var hemde 7 tane)

fiyatları da söyleyim vahhh yazıkk deyin
Sedan a3 ler 403 bin (1.0)
Sportback ler 383 bin (1.0)

Hepsi premium + comfor paketli (sunrooflu)

Birikimi olan bu devirde hep yenisi ile refresh etmeli aracını....
Ancak bu sekilde reel gayrimenkul degeri güncel kalabiliyor.

Akşam üstü nete baktım tüm araçlarda 000 silinmiş:)

Evet selam beyler...

Farın özelliklerinden birisi farın içinde sislerin bulunması yeni ismi ile " kötü hava farı " çok beğendim oldukça güçlü...

5WA512521D Far Seviye Sensörü Parça Kodu

IMG_1491.jpeg
IMG_1492.jpeg

IMG_1490.jpeg

IMG_1489.jpeg

Son düzenleme:
Yeni nesil araçların çoğunda sis lambası yok. Yeni adı kötü hava koşulları farı diye geçıyor.

Maalesef bilinçsiz insanlar bunu normal havada kullanınca karşıdan gelen sürücülerin gözünü aldığını hesaplayamıyorlar. Çünkü yere kuvvetli ışık yansıtıyor ve düzgün asfalt zeminde yansıma yapıyor.
Nasıl olsa aşağıda ayrı değil diye gece gündüz kötü hava koşulları farı ve arka sis lambası açık olarak kullanıyorlar.
Teknoloji gelişiyor. İnsanların bazıları geriliyor.

Olması gerektiği gibi kullanılırsa çok iyi yeni farlar.
Keyifli sürüşleriniz olsun.

Yeni nesil araçların çoğunda sis lambası yok. Yeni adı kötü hava koşulları farı diye geçıyor.

Maalesef bilinçsiz insanlar bunu normal havada kullanınca karşıdan gelen sürücülerin gözünü aldığını hesaplayamıyorlar.
Nasıl olsa aşağıda ayrıca değil diye gece gündüz kötü hava koşulları farı ve arka sis lambası açık olarak kullanıyorlar.
Teknoloji gelişiyor. İnsanların bazıları geriliyor.

Olması gerektiği gibi kullanılırsa çok iyi yeni farlar.
Keyifli sürüşleriniz olsun.

Sis lambası, kötü hava koşulları lambası

Teşekkürler...

Ağız tadıyla kullanın güzel özellik oldu. Far asistanı kodlama ile çözülebildi mi? Ektra başka bir işleme gerek var mıdır ?

Geri
Üst Alt