Golf Mk7 1.4TSI Coupe Projesi

MeetGarage

Üye
İsim
Erkan Ceylan
Merhabalar, türkiyede eşi benzeri olduğunu düşünmediğimiz Golf Mk7 1.4TSI 140 ACT Coupe aracımızı satın almış bulunmaktayız. Aracımızda fabrikasyon DCC(adaptif şasi), Dynaudio ses sistemi, adaptif U led far ve bir kaç opsiyon daha bulunuyor nasipse aracımızı motor dışında orijinal şekilde Mk7.5R yapmayı hedefliyoruz. Ufak görseller atıyorum.
Kafamızdaki projede önceliklerimiz;
Ön iki çamurluk değişimi(7.5Far için)
7.5 Çift J DLA far takımı
Dış 7.5R body kit
Dinamik kayar sinyaller
Hayalet gösterge
Mib2.5
340MM fren diskleri
Sizin tavsiyeleriniz ve aklınıza gelen parçalarıda paylaşırsanız çok sevinirim iyi forumlar…
instagram.com/mk7coupe

Ekli dosyalar

• 465BC716-5F0E-4D0E-A734-AC612CB0B619.jpeg
    465BC716-5F0E-4D0E-A734-AC612CB0B619.jpeg
    234.7 KB · Görüntüleme: 370
  • CC56AED4-7108-40A6-8E9E-7EB40C6309A4.jpeg
    CC56AED4-7108-40A6-8E9E-7EB40C6309A4.jpeg
    537.8 KB · Görüntüleme: 363
  • 3289F582-F979-4CBA-AF12-9B2C9F08A924.jpeg
    3289F582-F979-4CBA-AF12-9B2C9F08A924.jpeg
    520.2 KB · Görüntüleme: 367
Son düzenleme:

İlk defa gordum bu araci, hayirli olsun

Araç 2014 model 97binde son 2 senedir yanlızca muayeneye gidip gelmiş bir araç :)
Ayrıca araçtan çıkacak
Ön far
Arka stop
Ön arka tampon
Bcm
Gateway
Afs
Ön cam
Şerit takip kamerası satılıktır. Maalesef mesaj sayısından dolayı ilanlara açamıyorum fiyatlandırıp çok yakında paylaşıcam set halinde yada parça parça olarak düşünen varsa mesaj atabilir

Son düzenleme:
GolfTürk forumundan sevdiğim bir abimin özel siparişidir. Dynaudio ses sisteminin opsiyon kodunu bana vermişti hala hatırlarım 9VH. Sonraa elden ele dolaştı araç, sonunda. En son sarı sitede gördüğümde GTI teması yoktu. Doğru ellere gelmiş sonunda, en iyi şekilde toplanacağını düşünüyorum, hayırlı olsun..

GolfTürk forumundan sevdiğim bir abimin özel siparişidir. Dynaudio ses sisteminin opsiyon kodunu bana vermişti hala hatırlarım 9VH. Sonraa elden ele dolaştı araç, sonunda. En son sarı sitede gördüğümde GTI teması yoktu. Doğru ellere gelmiş sonunda, en iyi şekilde toplanacağını düşünüyorum, hayırlı olsun..
Buna çok şaşırdım ilk sahibiyle iletişim varsa tanışmak isterim. Evet GTI teması yapılmış kafamızdaki plan tamamen 7.5R a çevirmek biraz asi görünümlü karbon kaput, hava kanallı çamurluklar vs. Bu aşamada böyle bir projeye değişen parça takıntımız olmayacak zaten😁

Hayırlı olsun, muhakkak güzel hale gelecektir. Ben de bu aracın yanlış hatırlamıyorsam Highline hali aklımda kalmış.

19 Pretoria ile stock facelift R olursa bence çok yakışacaktır.

Hayırlı olsun :) İnstagramdanda yazmıştım eğer hatırlarsanız. Ön cam değişikliği ve şerit takip kamerası niye değişicek acaba ?

Hayırlı olsun :) İnstagramdanda yazmıştım eğer hatırlarsanız. Ön cam değişikliği ve şerit takip kamerası niye değişicek acaba ?
Merhaba tekrardan, araca 7.5 orijinal DLA far takılacağı için 3q0 sisteme geçmek istiyoruz şerit takip altyapısında, ayrıca teknoloji vs. Daha yüksek ve güncel olduğu için bu şekilde bir karar aldık.

Tebrikler merakla takip edeceğim bir proje olacak. Maaliyet konusunda özellikle bilgi rica ediyorum benimde 2013 te sıfır km aldığım şu an 10.800 kmde olan aracımı komple 7.5 r yapma niyetim var fakat her parça arayışına girdiğimde çamurluklar ve bagaj kapağı değişeceği için vazgeçiyorum. Sizdeki bagaj spoileri oem mi? ayrıca araç 3 kapılı hatchback :)

Son düzenleme:
Dün Serkan abinin hikayelerinde görmüştüm. Güzeldi, daha da güzel olacak anlaşılan. Şimdiden kolay gelsin, takipteyiz hocam.

0 km golf siparişimde 4 kapı opsiyonu için üstüne para verdiğimi görmüş ve üzülmüştüm, tek kapı golf gerçekten harika! Tekerinize taş değmesin.

Tek kapı olduğu için makyajsız haliyle bile oldukça güzel gözüküyor, maşallah

Tebrikler merakla takip edeceğim bir proje olacak. Maaliyet konusunda özellikle bilgi rica ediyorum benimde 2013 te sıfır km aldığım şu an 10.800 kmde olan aracımı komple 7.5 r yapma niyetim var fakat her parça arayışına girdiğimde çamurluklar ve bagaj kapağı değişeceği için vazgeçiyorum. Sizdeki bagaj spoileri oem mi? ayrıca araç 3 kapılı hatchback :)
Ön çamurluklar farklı evet ön tampon da farklı arka tamponda farklı ama bagaj kapağının farklı olduğunu sizden duydum 7.5 stoplar 7 ye soket değişimi ile uyuyor aslında bagajın neresi farklı ki

Ön çamurluklar farklı evet ön tampon da farklı arka tamponda farklı ama bagaj kapağının farklı olduğunu sizden duydum 7.5 stoplar 7 ye soket değişimi ile uyuyor aslında bagajın neresi farklı ki
7 ve 7.5'in bagaj kapakları aynı evet,fakat GTI ve R'ın kapakları farklı.Görüntü olarak aynı görünselerde spoyler montaj yerleri farklı,yani R OEM spoylerini normal 7 yada 7.5 kapağına takamıyorsun,onu kast etmiş arkadaş.

Geri
Üst Alt