Lastik tavsiyesi kullanıcı yorumları

Frkntna

Üye
İsim
Furkan
Merhabalar iyi akşamlar 18 inç jant için lastik arayışındayım ölçü 225 40 18. Bütçeme uygun olarak arasında kaldığım iki lastik var biri semperit speed life 3 diğeri ise hankook ventus prime 4 bu iki lastikten birini kullanan, kullanmış olan var mıdır nasıl lastiklerdir yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler

Cevabınız için teşekkür ederim. Semperiti zaten bu forumda duydum forumlarda kullanıcıları memnun ama benim merak ettiğim hankook kullanıcıları hankook biraz daha pahalı semperite göre aradaki farka değer mi diye merak ediyorum

Cevabınız için teşekkür ederim. Semperiti zaten bu forumda duydum forumlarda kullanıcıları memnun ama benim merak ettiğim hankook kullanıcıları hankook biraz daha pahalı semperite göre aradaki farka değer mi diye merak ediyorum
Hankok at lastik kullandım zamanında hiç beğenmedim.
Oldum olası Goodyear Eagle f1 asym alırım araçlarıma. Hiç üzmedi.
17' üzeri set alımlarında da 1 yıl kaskosu mevcut.
Fiyat farkı aşırı fazla değilse Goodyear Eagle asym serisi öneririm. Hem kullanım ömrü daha uzun olur hem de gerekli performansı alırsınız.

Şimdi baktım da fiyat farkı cidden çok az semperit ile Tavsiyem kesinlikle kasko ve kaliteden ötürü Goodyear olur.
ince yanak olası bir balonda ve yarılmada sorgusuz sualsiz lastik değişim hakkınız olur.

Şimdi baktım da fiyat farkı cidden çok az semperit ile Tavsiyem kesinlikle kasko ve kaliteden ötürü Goodyear olur.
ince yanak olası bir balonda ve yarılmada sorgusuz sualsiz lastik değişim hakkınız olur.
Semperiti 1300 e buldum goodyearın hangi modelini diyosunuz benim baktığım 2661 lira kolay otoda 2022 asymetric 2

Asym serilerinde jantlar için çok önemli gördüğüm xl yanak koruma da mevcut. Çoğu jant çizilmesinden kurtarıyor.

Petlas kis lastigi nasil

Petlas ve Starmax lastiklerde üretim hatasından kaynaklı, %25 oranında balans tutmama olasılığı mevcut.

Şanslıysanız balans sorunu yaşamazsınız. Şanssızsanız, alacağınız lastiklerden 1 veya 2 tanesi balans tutmayabilir %25 ihtimal ile.

Bunun dışında, sakin kullanıcıysanız, işinizi görür.

.

Son düzenleme:
Merhabalar iyi akşamlar 18 inç jant için lastik arayışındayım ölçü 225 40 18. Bütçeme uygun olarak arasında kaldığım iki lastik var biri semperit speed life 3 diğeri ise hankook ventus prime 4 bu iki lastikten birini kullanan, kullanmış olan var mıdır nasıl lastiklerdir yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 veya 6 bütçenize uygun ise 1. tercihiniz olsun.

Ama bütçe kısıtlı ise :

Semperit Speed Life 3 ile Hankook Ventus Prime 4 K135 arasında tercih ( test ve etiket verilerine göre ) Hankook olur tabi ki.

.

2 senedir kullandığım yazlık lastiklerim Semperit Speed Life 3. Kışlık lastiklerim de Semperit Speed Grip 5. 225/45/17 ölçüler.
İki lastikten de memnunum, arabayı limitlere kadar zorlamam ama hiçbir sıkıntı yaşamadım.
Kışlık lastiği de Ankara ve Eskişehir kışında 2 senedir kullanıyorum, yoğun kar yağışlı günler dahil sıkıntı yaşamadım. Bütçeyi çok zorlamak istemezseniz Semperit iyidir.

Hankooklarda karar kılıp hankook aldım inşallah pişman etmez yaza doğru takınca yorumlarımı yazarım

Yazlık falken öneririm iki yazdır sıkıntısız kullanıyorum

Geri
Üst Alt