Bu aşk ne zaman gerçekleşmeli?

umut81

Üye
İsim
Veysel
Merhaba Sayın Saygıdeğer hocalarım golf makyaj operasyonunun olmayacağını öğrendikten sonra bende bir golf alarak sitemizde her bakımdan daha faal yer almak (Bu golf tutkusunu aşkını bizzat yaşamak :000042-medium: ) istiyorum Sizden ricam aşağıda yazdığım opsiyonlar hakkında değerli fikirlerinizi öğrenmek ve listeme son şeklini vererek sipariş aşamasına geçme niyetindeyim

-(Daha önceki mesajlarımda belirtiğim gibi) engelli bir sürücüyüm ve arabayı ÖTV muafiyetiyle alacağım

-Önümüzdeki ay sipariş vermeyi düşünüyorum sipariş vermek için uygun zaman mı? Yoksa temmuz ağustos ayını mı beklemeliyim

-Aracım dsg olacağı için garanti uzatma olayına girmelimiyim? Şimdiki aracımda kafam rahat olsun diye uzatmıştım şükür bir sorunla karşılaşmadım

-Krediyi doğuştan mı çeksem mi yoksa başka bankadan çeksem daha avantajlı olur.Dosya masrafı filan var mı? Maaş aldığım bankadan 1.25 faizli masrafsız kredim hazır (25.000 tl)

Sipariş için düşündüğüm aracın özellikleri:

*Golf 1.4 TSI BMT 125 PS DSG Highline

1-Saf Beyaz

2-Titanyum Siyahı (Antrasit/Koyu gri) döşeme

3-Geri park kamerası

4-Anahtarsız giriş çalıştırma(Güvenli Kilitlemesiz)

5-ErgoActive koltuk

6-Sürüş profil seçme

7-Madrid Alüminyum Alaşım Jantlar

8-Dinamik light asist

9-Bi-Xenon farlar, led gündüz farlar

*Cam tavan ilgimi çekmiyor istemiyorum

*Adaptif hız sabitleyici ve şehir içi acil fren desteği konusunda,arabayı şehir içi,iş ve ev arası günlük 10 km kullanacağım için kararsızım

İlginize şimdiden teşekkür eder saygılarımı sunarım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba Sayın Saygıdeğer hocalarım golf makyaj operasyonunun olmayacağını öğrendikten sonra bende bir golf alarak sitemizde her bakımdan daha faal yer almak (Bu golf tutkusunu aşkını bizzat yaşamak :000042-medium: ) istiyorum Sizden ricam aşağıda yazdığım opsiyonlar hakkında değerli fikirlerinizi öğrenmek ve listeme son şeklini vererek sipariş aşamasına geçme niyetindeyim-(Daha önceki mesajlarımda belirtiğim gibi) engelli bir sürücüyüm ve arabayı ÖTV muafiyetiyle alacağım

-Önümüzdeki ay sipariş vermeyi düşünüyorum sipariş vermek için uygun zaman mı? Yoksa temmuz ağustos ayını beklemeliyim

-Aracım dsg olacağı için garanti uzatma olayına girmelimiyim? Şimdiki aracımda kafam rahat olsun diye uzatmıştım şükür bir sorunla karşılaşmadım

-Krediyi doğuştan mı çeksem mi yoksa başka bankadan çeksem daha avantajlı olur.Dosya masrafı filan var mı? Maaş aldığım bankadan 1.25 faizli masrafsız kredim hazır (25.000 tl)

Sipariş için düşündüğüm aracın özellikleri:

*Golf 1.4 TSI BMT 125 PS DSG Highline

1-Saf Beyaz

2-Titanyum Siyahı (Antrasit/Koyu gri) döşeme

3-Geri park kamerası

4-Anahtarsız giriş çalıştırma(Güvenli Kilitlemesiz)

5-ErgoActive koltuk

6-Sürüş profil seçme

7-Madrid Alüminyum Alaşım Jantlar

8-Dinamik light asist

9-Bi-Xenon farlar, led gündüz farlar

*Cam tavan ilgimi çekmiyor istemiyorum

*Adaptif hız sabitleyici ve şehir içi acil fren desteği konusunda,arabayı şehir içi,iş ve ev arası günlük 10 km kullanacağım için kararsızım

İlginize şimdiden teşekkür eder saygılarımı sunarım
Hocam front asist hayat kurtarıcı bir ozellik 10 km olsun veyahut olmasın. Onunuze aniden bir araba çıktı diyelim ayni zamanda hasardan da koruyor. Bence kesinlikle alinmali adaptif Cruise u uzun yol icin dusunuyoruz genelde ve doğru bir dusunce.

Front asist sizi sokak aralarinda bile yani onunuze kavsaktan geçen araclara bile tepki verebiliyor.

Arac güzel olmus hayırlı olsun diyelim.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mrb umarım en kısa zamanda kavuşursunuz

benimde merak ettigim konu acaba makyajlı kasa ne zaman üretime başlayacak

Hocam biran önce sipariş verip aracı almanızı dilerim.komfor kalite standat zaten diğer özelliklerde çok güzel.

2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.

@umut81 şimdiden hayırlı olmasını dilerim. Bu kadar donanımda gözler cam tavanı arar hocam. Ama mesajınızda bahsetmişsiniz tercih meselesi.  :)

Front Asist imkan varsa alınması gereken opsiyonlardan bence.

Madrid güzel bir tercih ama 18" Serron'u da bir düşünün derim.  :'(

2016-05-01 14.04.17.png

@MR Hocam teşekkür ederim ilginize affınıza sığınarak bir sorum olacak  18" Serron'u alınca spor süspansiyonda almam gerekli mi jant farkından dolayı? tesekkurler

@MR Hocam teşekkür ederim ilginize affınıza sığınarak bir sorum olacak  18" Serron'u alınca spor süspansiyonda almam gerekli mi jant farkından dolayı? tesekkurler
Doğrudur hocam. 18" e çıkınca Spor Süspansiyon ya da Adaptif Şasi kontrolü "DCC" seçeneklerinden birini almak gerekiyor diye biliyorum.

tesekkurler hocam

@umut81 Adaptive Cruise Control istemezseniz sadece Front Assist seçeneği de vardı opsiyon listesinde.. Arkadaşlarında dediği gibi Front Assist hayat kurtarıcı bir özellik aniden duran trafikte yada delinin biri trafik lambasının yeşil yandıktan sonra dönüş yaparken bir anda ne yaptığını bilmeden gereksiz yere durduğunda "benim başıma geldi" hemen müdale ederek size sesli ve kısa ani fren yaparak uyarıyor, hala tepki vermezseniz tam güç fren yaparak  kazayı engelliyor yada minimum'a indirgiyor.. Benim başıma geldi karşı tarafın kendisinin bile neden fren yaptığımı bilmediği esnada ben erken farkına vardım son anda durdum.. Arabadan inip baktığımda 3cm boşluk vardı.. Sürücüye neden durduğunu sorduğumda cevap bile veremedi.. Ama insanın her zaman refleksleri bu kadar hassas olmadığı durum olabiliyor.. Kafanız dalgın bir şekilde arabayı kullanabiliyorsunuz işte bu esnada Front Assist ben uyku bilmem, canım sıkılmaz hiç dalgınlık yapmam, sürekli trafiği tararım diyerek müdahale ediyor.. 

-18 jant alınca spor süspansiyon mecburi oluyor.. Ben eğer 18 jant alcak olsaydım spor süspansiyon yerine kesinlikle Adaptif Şasi Kontrolü DCC alırdım ve istediğim zaman spor semsert süspansiyon, istediğim zaman tek bir düğmeyle comfort seçip yumuşacacık süspansiyona sahip olırdum.. Hem böyle olunca Sürüş Profili Şeçme ve Adaptif Süspansiyon tam takım olurdu..

@forzaGilles hocam Front Assist tek başına almalıyım en iyisi ozaman [emoji4] teşekkürler
Arasinda cok fark yok ise adaptif cruise alin (ACC) boylece front asist icinde paket seklinde almis olursunuz.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@umut81 beyaz renk ve cam tavan birlikte olmalı kesinlikle... Pişman olmazsınız cam tavan aldığınıza. Bir de güvenli kilitleme ile alın keylessi. Makul bir fiyata gelecek zaten ;)

cam tavan düşünün derim hocam beyaz renk için yoksa gri de falan önemli deil

Geri
Üst Alt