opsiyon olarak neleri seçmeliyim

arkadaşlar ilginiz için teşekkürler. siteden yapmış olduğum araştırmalara göre golf 125 bmt 1.4 tsi DGS highline model araçta opsiyon olarak

adaptif şasi kontrolü DCC
ergoactive koltuk
Geri görüş kamera
PANORAMİK ACILIR CAM TAVAN

olarak karar kıldım şimdi geldik fiyat alma aşaması ve sipariş.

Adaptif şasi kontrolü opsiyonu içinde sürüş profili seçme var mıydı hatırlamıyorum ama kesinlikle olmalı bence. DSG şanzımanda en çok aradığım şey boşa atması aracın. O da sürüş profilinde mevcut. Özellikle baskı balata ömrü için önemli bence.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim merak ettigim birsey var,

U led + uzun far asistanı ekletince dinamik viraj farı siliniyor mu?

O zaman şehir içi dönüşlerde sisler yaniyor ben mi yanlış anladım

statik dönüş düşük hizlarda kor nokta aydınlatma degilmi? 

@yusuf

@Feyzal59 degerli hocam 40 km hıza kadar sağa sola dönüşlerde virajın sonunu gösteriyor halojenlerde sisler bixenonlarda fardan kodlamayla sistende yapılabiliyor  :'(

Kusura bakmayın aslında statik ile dinamiğin dönüşün ne oldugunu biliyorum

Uledli zenonlu far + uzun far asistani aldigimiz da statik olmuyor dediniz @yusuf hocam oyleyse 40km hızın altinda virajlarımız karanlık mı kalacak:))

@Feyzal59 bu durumda farlarınız dönüyor hocam zaten. Yukarı aşağı özelliği olan farlarınız artık dört yöne hareket ediyor ;) yanlışım varsa hocalarım düzeltir. 

Kusura bakmayın aslında statik ile dinamiğin dönüşün ne oldugunu biliyorumUledli zenonlu far + uzun far asistani aldigimiz da statik olmuyor dediniz @yusuf hocam oyleyse 40km hızın altinda virajlarımız karanlık mı kalacak:))
Viraj farlari var 40 km altinda çalışır. İçerideki virajlara dönük olan lambalar yanar. Sinyal vermeniz yada direksiyonu cevirmeniz yeterlidir.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

merhaba,

yakın zamanda volkswagen golf 125 bmt 1.4 tsi highline almayı düşünüyorum, panoramik açılır cam tavan ve pasifik mavi olarak. bu araca ileride keşke dememek için şu özelliklerde olsaydı diyebileceğim özellikler nelerdir sizce. benim aklımda spor süspansiyon ve sürüş profili seçme var mesela  araç sahibi arkadaşlar bu konuda yardım edebilirler mi.
imzamdaki aracı yeni aldım, keşke dediğim bir şey yok, şimdi alsam ne eksik ne fazla yine böyle alırdım...belki fikir verir...

@fcsrnbütcem 90000 fazla çıkamıyorum 
liste fiyatı 98 idi, indirimle 93,4'e geldi, sizin bütçeye yakın

arkadaşlar ilginiz için teşekkürler. siteden yapmış olduğum araştırmalara göre golf 125 bmt 1.4 tsi DGS highline model araçta opsiyon olarak

adaptif şasi kontrolü DCC
ergoactive koltuk
Geri görüş kamera
PANORAMİK ACILIR CAM TAVAN

olarak karar kıldım şimdi geldik fiyat alma aşaması ve sipariş.
sürüş profili seçme ve ergo f/p olarak en etkin aksesuarlar, geri görüş app connect için zorunlu,

cam tavan, uled ise zevkler ve renkler konusuna tabi....

sürüş profili seçme, eko modu denedim dün, araç salınırken yani gaza basmadığınız durumda hemen boşa alıyor, siz frene ya da gaza tekrar bastığınızda hızınıza göre uygun vitese atıyor, özellikle frene bastığınızda motor frenini de devreye sokmak için uygun vitese alışı çok güzel işliyor, Murat kardeşimin niye bu kadar ısrar ettiğini şimdi daha iyi anlıyorum...

@silvershadow 

ortalama 25 km hızla 10 km'lik bir yerde trafikte kullandım, daha 120 km'deki araçta 7 litre yaktı...

Arkadaşlar bilgilendirmeniz için teşekkür ler bugün 1000 tl kapora ile sipariş verdim. Gönül isterdiki burda belirtilen her özelliği alayım ama bütçenin durumuna göre özellik seçimi yapmak zorundaydım. İlk verdikleri evrakın resmini paylaşmak istedim.  Bilgili olanlar yanlış birşey varmı bakarlarsa sevinirim.

1462657693987581487108.jpg

Hayırlı olsun sizin adınıza inşallah. Ergo activ koltuk ve U led PAsifik mavi de süper olur bence :)  

@Ender ergoactive koltuk seçtim ama uled seçimi yapmadın bütçeyi aşıyor zaten kendimi çok zorladım:)

Geri
Üst Alt