opsiyon olarak neleri seçmeliyim

@Uğur Bilal Şen

@Ender

olabildiği kadar doldurun hocam uzun yolda bir tai masajj ooh çok keyif veriyor 

enteresan yanı masaj yaparken sırtımı açıyor hep @maniaxhocam sizdede oluyormu  :000043-medium:

Arkadaşlar bilgilendirmeniz için teşekkür ler bugün 1000 tl kapora ile sipariş verdim. Gönül isterdiki burda belirtilen her özelliği alayım ama bütçenin durumuna göre özellik seçimi yapmak zorundaydım. İlk verdikleri evrakın resmini paylaşmak istedim.  Bilgili olanlar yanlış birşey varmı bakarlarsa sevinirim.

Ekli dosyayı görüntüle 3992
Yer tasarruflu stepne konusunda emin misiniz?

Bana kalırsa orijinal stepne ile alıp bunu kaldırır ve yer tasarruflu stepne ile değiştirebilirsiniz.  

Neden derseniz bir sürtme veya kaza sonucu stepne yedek jant olarak kullanılabilir.  Sonradan almak isteseniz şimdi 429 tl indirim aldığınız jant 1000 liradan aşağı satılmaz serviste.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Ender ergoactive koltuk seçtim ama uled seçimi yapmadın bütçeyi aşıyor zaten kendimi çok zorladım:)
imkan olsaymış da ergo yuda ekleteymişsiniz. Malum fiyatına göre çok iyi bir opsiyondu. Tekrardan hayırlı olsun :)  

herkeze merhabalar,

aşağıdaki donanımlarla beraber alamak istiyorum sizin ön gördüğünüz bir donanım var mı. jant sonradan alına bilir bi seçenek. geri görüş kamerasına gerek duymadım zaten gelişmiş bir park sensörü var ama sizinde görüşlerinizi almak istedi.

teşekkürler,

Highline 1.6 TDI BlueMotion Technology 110 PS 7 ileri DSG

panoramik cam tavan,

front asist, acc, şehir içi acil fren desteği

bi xenon farlar ve led sürüş farları 

@Uğur Bilal Şen aracın teslimatı için ne kadar bir süre veriyorlar? 6-8 ay gibi bir süreden bahsediyorlar sanırım size verdikleri evrakta.

@savas kececi

Jant sonradan çok daha pahallı olacaktır. Aklınızda bir jant varsa alın derim. Dla alın derim bu donanım ile birlikte. Lane assist ve sign assist vag com ile açılır böylece.

Bir de ergo koltuk öneririm.

@yusuf dla değiniz dinamik light asist mi

teşekkürler aslında doğru söylüyorsun jantı da alabilir çıktı çok fazla bi para değil şuan

highline da arka perde hava yastığı varmı donımlarda yazıyor ama seçeneklerde de ekleye biliyorsunuz kafamı karıştırdı. 

@yusuf dla değiniz dinamik light asist mi

teşekkürler aslında doğru söylüyorsun jantı da alabilir çıktı çok fazla bi para değil şuan

highline da arka perde hava yastığı varmı donımlarda yazıyor ama seçeneklerde de ekleye biliyorsunuz kafamı karıştırdı. 
Evet dinamik light assist oluyor. Arka da direklerde hava yastığı var. Extra perde yerlerine isterseniz opsiyon olarak alıyorsunuz. Jant olarak ne düşünüyorsunuz.

Dinamik uzun far asistanı ve lane assist

keyless access

ergo veya içerisi kum beji

ergo yoksa kış paketi

8" ekran

bunlar bence çok güzel donanımlar.

Geri
Üst Alt