Skoda'dan tüm çalışanlarına 25 maaş ikramiye

AhmetCakmak

Yönetici
İsim
Ahmet Çakmak
Skoda'nın Türkiye distribütörü Yüce Auto, tüm çalışanlarına 25 maaş ikramiye verdi.

Yüce Auto Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yüce, çalışanlarına 25 maaş ikramiye verdiği iddiaları ile ilgili Habertürk'e konuştu. Sosyal medyada gündeme gelen iddiaları doğrulayan Yüce, "Bütün işverenlerin çalışanlarına haklarını zaten vermesi lazım. Açıkçası bunun bu kadar gündem olmasına hayret ettim. Sonuçta çalışanlarımızın hakkını verdik" dedi.

Yüce Auto'nun 120 çalışanının hepsine ikramiye verdiklerini aktaran Ahmet Yüce, "Başarımızın altında çalışanlarımızın emekleri var. Bu yıl işlerimiz yolunda gitti ve böyle bir karar aldık. Bizim yaptığımız gayet normal bir şey. Geçen yıl da çalışanlarımıza 15 maaş ikramiye vermiştik" diye konuştu.

Habertürk

Personel alımı yapıyor mu bu Śkoda Türkiye?
Şehir değiştirmeye bile razıyım 😀

Çalışanları için çok keyifli bir gelişme. Bazı departmanlarda şartlar ağır ve yorucu olsa bile böyle bir gelişme insanı işine karşı şevklendirir. Güle güle harcasınlar...

Not: 46 yetkili satıcı ve 51 yetkili servis noktası denilmiş haberde 120 çalışanla karşılaştırınca rakam biraz az geldi. 120 müdüre mi dağıtıldı acaba 😀 var mı Skoda da çalışan tanıdığı falan.

Son düzenleme:
Aracları 12 ay önceden gümrükten sokarsan (vergilerini ödeyip +faturaları kestin tamam)
Hepsini derin dondurucuya atıp zula da bekletirsen

Sonra kendi adamlarına
(Davut bey / tayyar bey, canpusat bey , .......) Paravan ilanlarda satısa koydurursan

kar oranın %100 olur

25 degil 50 ikramiye de dağıtırsın.

Honda 48 maas vermisti. Adamlar bizim enflasyon rakamlarina herhalde sasiriyorlardir.

Güzel bi reklam çalışması gibi geldi bana reklama harcıyacağı paranın belkide yarısını harcayıp iyi bi gündeme gelme çalışması olmuş. Hem çalışanlar mutlu , hemde şirket. ( krizi fırsata çevirmek tam anlamıyla bu galiba).

Aracları 12 ay önceden gümrükten sokarsan (vergilerini ödeyip +faturaları kestin tamam)
Hepsini derin dondurucuya atıp zula da bekletirsen

Sonra kendi adamlarına
(Davut bey / tayyar bey, canpusat bey , .......) Paravan ilanlarda satısa koydurursan

kar oranın %100 olur

25 degil 50 ikramiye de dağıtırsın.
yinede personelini düşünmesi güzel... benim çalıştığım kurum skoda dan kat kat fazla kazanıyor ama iş ikramiyeye gelince 1 maaş vermiyor :)

Son düzenleme:
Bu devirde büyük kıyak olmuş. Motivasyonu artıracağı kesin. 👏

Bu devirde birileri hala maaş ikramiyesi alabiliyor demekki vay be😃

Bizim patroda hasta olduğumu bildiği halde "Gel birtane tur çıkar, sonra git yat" diyor.

Geri
Üst Alt