2017 Vw Golf anlık yakıt tüketimi arızası

Cagri

Üye
İsim
Ali Çağrı
İyi günler. 2017 vw golf highline manuel aracımda yolda giderken vitesi boşa aldığımda anlık yakıt tüketimi 20-30-40-50-55-65 diye kafasına göre artıyor normalde 2.2 civari olması lazım vites boşta iken. zaman zaman 200-300 litre bile gösteriyor. Servise götürdüm 2 defa çözemediler daha önce böyle bir arızayla da karşılaşmadık dediler. Çözüm konusunda fikri olan varsa yardımcı olursa sevinirim. İyi günler dilerim

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    616.6 KB · Görüntüleme: 51
  • 2.png
    2.png
    640.9 KB · Görüntüleme: 51

İyi günler. 2017 vw golf highline manuel aracımda yolda giderken vitesi boşa aldığımda anlık yakıt tüketimi 20-30-40-50-55-65 diye kafasına göre artıyor normalde 2.2 civari olması lazım vites boşta iken. zaman zaman 200-300 litre bile gösteriyor. Servise götürdüm 2 defa çözemediler daha önce böyle bir arızayla da karşılaşmadık dediler. Çözüm konusunda fikri olan varsa yardımcı olursa sevinirim. İyi günler dilerim
Hocam merhaba,
Ayarlardan LT/100 km olarak düzeltmeniz gerekiyor.
Şu anda bir litre ile kaç km gideceği gösteriliyor.

çok teşekkür ederim sorun düzeldi :) servise göstermek yerine ilk sizlere sorsaydım keşke :)

osmaniyeye gönder abi :D
servis 2 defa baktı obd mi ne bir cihaz var ona bağladı yazılımına baktı 2 saat ugrastı başaramadılar.

Geri
Üst Alt