Sabah Çizik Araba görülünce Ne yapılır (Takmıcam arkadaş Valla Takmıcam)

Geçmiş olsun üzülmeyin rötuş yapınca batmaz gözünüze eskisi gibi.Ama nasıl çizmişler onu anlamadım bayağ derine girmişler sanki anahtarla yapmışlar gibi.

@driver_can Teşekkürler, evet keskin bir şeyle yapılmış gibi, boyayı macunu almış. 

Bugün benim aracımı da çizmişler :(  Tam da şoför kapı kolunun üstünde her binişimde gözüme çarpıyor. Kadıköy'de işim vardı kısa süreli duracağım diye minibüs duraklarının önüne kaldırımın hemen kenarına park ettim önümde 4-5 araba daha vardı işim uzadı 1.5 saat sonra arabaya bakmaya gittim orada duruyordu yarım saat sonra gittim arabayı çekmişler. Otoparktan çıkardım arabayı ve yıkatmaya götürdüm, araba kirliydi çekerken çizildiyse fark edilmeyebilirdi belki ama çok belirgin bir yerde, kirli olmasına rağmen fark ederdim sanırım. Yıkamadan sonra tam arabaya biniyordum ki çiziği gördüm çok moralim bozuldu geldiğinde vardı dedi yıkayan eleman bir şey diyemedim. Önce Maltepe Erel'e gittim rötuş yapmaları için beni direkt rötuş boya satın alma bölümüne yönlendirdiler, ben ücretsiz yaptırırım diye düşünmüştüm serviste de kimse ilgilenmedi. Arabayı aldığım bayiye servis konusunda koca bir 0 yazdım. Yüzüme bakan olmadı serviste. Bir de tam çıkarken az daha servise gelen bir araçla kafa kafaya çarpışıyorduk servis elemanının aynaya bakmaması yüzünden. Daha sonra berbat Bostancı trafiğinde Ümraniye Rekor'a yetişmeye çalıştım ama tam gittiğimde kapatmışlardı servisi yarına kaldı. Rötuş ile göze batmayacak seviyeye gelir umarım :(  Herkese kazasız sürüşler. 

Ekli dosyayı görüntüle 7199

Ön yolcu kapısında buna benzer benim de bir çiziğim var. Ellemedim ne zamandır ama gözüme de batmıyor değil. Siz nasıl halletiniz bu çiziği veya halledebildiniz mi?

IMG_20190707_203240.jpg

IMG_20190707_203312.jpg

Geri
Üst Alt