Kazaya karişan 3. Kişinin masraflari

@yusuf Hocam bende aynı şeyi düşünüyordum :)  verirlerse alacağım, 

Edit- Şimdi görüştüm Aracı kısmetse yarın akşama yetiştirmeye çalışacaklar, Hasarlı parçalar Kasko tarafından yapıldığı için Far ve hasarlı parçaları ihale ile satışa çıkartıp satıyorlarmış. Şansımıza küs :)  

@calik Hocam değerli yorum ve yardımınız için çok teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@umitbt hocam geçmiş olsun. İstediğiniz gibi sonuçlanmasına sevindim. 

biran önce aracınıza kavuşmanız dileğiyle. 

@jajaja Teşekkürler Hocam bir insan aracını özler mi inanın özledim ya, Hele hyundai i20 kullandıktan sonra, golf 7 sahibi olduğum için Allahıma şükürler olsun dedim resmen

Bir gelsin güzelce onu yıkayıp cilasını sürecem, parlatacam, mıncıklıyacağım onu :)

@jajaja Teşekkürler Hocam bir insan aracını özler mi inanın özledim ya, Hele hyundai i20 kullandıktan sonra, golf 7 sahibi olduğum için Allahıma şükürler olsun dedim resmenBir gelsin güzelce onu yıkayıp cilasını sürecem, parlatacam, mıncıklıyacağım onu [emoji4]
Arabaya kavusmak kadar guzel bir his yok hocam ben de gecen yil kaskodan verilen cruze'u kullaninca bizim emektarin degerini anladim :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hocalar selamlar,

Benim arac deger kaybini anadolu sigorta

Arac ana sasesinde veya herhangi kaynakli bir parcada veyahut aracin iskeletinde, hasar goren herhangi kaynakli bir parca mevcut olmadigindan teminat disinda kalan haller madde:2 geregince deger kaybina neden olacak herhangi bir unsur tespit edilememistir.

Mesajiyla odemeyecegini iletti onarim tutari ektekiler tahkime basvuracagim

@calik hocM

Fazlaya ilişkin haklarım saklı kalmak koşulu ifadesi tam olarak acilimi nedir?

IMAG0328.jpg

IMAG0327.jpg

Çok geçmiş olsun, allah başka dert vermesin.

Hocam değer kaybı için yine bu işlerle uğraşan bir avukata danışın derim. Kapı sürtüklerini bile değer kaybı olarak alan avukatlar var. Bir araştırın peşini bırakmayın zira 4900 gibi bir rakam gördüm mutlaka alın bir kısmını.

geçmiş olsun tekrardan

@umitbt Mesaj attım. Özelden görüşelim. Başvuru yapacaksınız.

Hocam çok geçmiş olsun. Talihsiz bir kaza olmuş. Allah beterinden saklasın.

Geri
Üst Alt