Volkswagen'im Nerede? Sipariş sürecinin adımları, mesajları ve yaklaşık süreleri?

@knocknockiyi bari hocam bizde hazırlara bakacaz heralde sağa sola soruşturuyoruz bakalım hayırlısı inşaallah....

Resmen mayın tarlası gibi bu VW'den araç alma işi. Ne zaman ne olacağı belli olmuyor...

Bende bugün eski siparişimden vazgeçip başka bir aracı satın aldım.Ülkenin belirsizliği malesef karar vermemde biraz etkili oldu.Zaten dün akşam gelen yüzde 1.5luk zamda bunu kanıtlar cinsinden.Altur bayisinden yeni aracımı satın aldım.

2016 hıghlıne 1.4 manuel

-cam tavan

-18 durban jant

-u led farlar

-tungsten grisi

86.476 tl liste fiyatı

indirimle 81.600e geldi.Hediye olarakta egsoz nikelajı rica ettim kırmadılar sağolsunlar.Zamdan etkilenmedim dün aracı opsiyonlattığım için.Araç sipariş üzerine üretilmil alıcak kişi vazgeçince 2 gün önce bayilerine inmiş bende denk gelip almış oldum haftaiçi kısmetse teslim alacağım.Renk konusunda acaba mı diyordum ama yakından görünce beğendim içim ısındı durbanlarla.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@HaK Hasan abi (abi diyorum umarım sakıncası yoktur, yaşım 23), Akşam aklınızdaki soruları gidermek için fotoğraflarla birlikte atarım, şimdi hızlı cevap vermek için yazayım dedim, araçtaki büyük ekran extra değil. Allstarla gelen standart donanım. Babamla birlikte zorla da olsa %4,5'lik bir indirim kapmayı başardık diyebilirim :)  ST'imizin de hakkını yememek gerek. Gerçekten çok ilgili, güler yüzlü yardım sever ve donanımlara da hakim bir insan birbirimizi çok sevdik açıkçası, allstarda ambiyans aydınlatması olmadığını bilmeyen ST'lerden değildi :D  . O da en son yapabileceğinin %3 dost drive + %1 bayi olduğunu söyledi fakat biraz daha indirmeyi başardık diyebilirim. Sonuç olarak 79.400'e geldi

Bende bugün eski siparişimden vazgeçip başka bir aracı satın aldım.Ülkenin belirsizliği malesef karar vermemde biraz etkili oldu.Zaten dün akşam gelen yüzde 1.5luk zamda bunu kanıtlar cinsinden.Altur bayisinden yeni aracımı satın aldım.

2016 hıghlıne 1.4 manuel

-cam tavan

-18 durban jant

-u led farlar

-tungsten grisi

86.476 tl liste fiyatı

indirimle 81.600e geldi.Hediye olarakta egsoz nikelajı rica ettim kırmadılar sağolsunlar.Zamdan etkilenmedim dün aracı opsiyonlattığım için.Araç sipariş üzerine üretilmil alıcak kişi vazgeçince 2 gün önce bayilerine inmiş bende denk gelip almış oldum haftaiçi kısmetse teslim alacağım.Renk konusunda acaba mı diyordum ama yakından görünce beğendim içim ısındı durbanlarla.

@driver_can Hayırlı olsun Allah kazasın belasız binmek nasip etsin. Bu belirsiz şartlarda ellerindeki araçları alarak yapılması gerekeni yaptığımızı sanıyorum  :)

Şansım yokmuş hız sabitleyici olsa bende bugün bunu alıyodum nasip değilmiş artık beklemeye devam

@HaKHocam siparişlerin gecikmeside mayıs itibariyle 2017 şase no geçişi varmış bi zamdaha yerim büyük ihtimalle :) :) :)  

image.jpeg

image.jpeg

Hazır araç iki tane var yazıcıoğlu vw de biride günbatımı kırmızı sadece katlanır ayna var....

bilgilerinize....

@driver_can Hayırlı olsun Allah kazasın belasız binmek nasip etsin. Bu belirsiz şartlarda ellerindeki araçları alarak yapılması gerekeni yaptığımızı sanıyorum  :)
teşekkür ederim size de kazasız belasız kullanmak nasip olsun.Hangi bayi acaba aldığınız il olarak yüzde 4,5 çok fazla bir indirim de değil İstanbul bayileri genelde yüzde 5'ten kapı açıyor zaten.Gerçi yüzde 3'ün üstüne çıkmayanları da duydum başka illerde.

Tungsten gri 
Ic doseme krem 
Isik gorus paketi 
Surus konfor paketi 
Panoramik cam tavan 
1.2 TSI BMT 110ps Comfortline Manuel 

St onceden siparis etmis en cok istenen ozellklere sahip diye bayide bulunmasi icin. Mayis sonunda turkiyeye gelecek ve yine mayis sonu teslim aracimi 70.000 tl ye aldim. Fiyat konusundaki dusuncelerinizi almak isiyorum. 

Ayrica araca cam filmi, seramik kaplama, kaput koruma, koltuk koruma icin 1700tl fiyat aldim. Seramik kaplama hakkindaki fikirleriniz nelerdir? Cam filmini kesinlikle yaptiracagim ama digerleri dusunduruyor.

aracim ayin 1 inde volkswagenim nerede'den bakinca limana sevk ediliyor gozukmekteydi, halen orda gozukuyor. bu surec hakkinda tecrubeli olan arkadaslar ne kadar suerecek bu bekleyis :)

Tungsten gri Ic doseme krem 

Isik gorus paketi 

Surus konfor paketi 

Panoramik cam tavan 

1.2 TSI BMT 110ps Comfortline Manuel 

St onceden siparis etmis en cok istenen ozellklere sahip diye bayide bulunmasi icin. Mayis sonunda turkiyeye gelecek ve yine mayis sonu teslim aracimi 70.000 tl ye aldim. Fiyat konusundaki dusuncelerinizi almak isiyorum. 

Ayrica araca cam filmi, seramik kaplama, kaput koruma, koltuk koruma icin 1700tl fiyat aldim. Seramik kaplama hakkindaki fikirleriniz nelerdir? Cam filmini kesinlikle yaptiracagim ama digerleri dusunduruyor.

aracim ayin 1 inde volkswagenim nerede'den bakinca limana sevk ediliyor gozukmekteydi, halen orda gozukuyor. bu surec hakkinda tecrubeli olan arkadaslar ne kadar suerecek bu bekleyis [emoji4]
Hayırlı olsun hocam, en çok istenen en güzel donanımlara sahipsiniz, can tavan en özeli :)

Metalik renk renk de olunca fiyat uygun ama 11 Mayıs da kesin zam var sizin fiyat sabitlendi mi?

Cam filmini servis dışında 350 lira ya llumar yapabilirsiniz, servise boş yere 500 vermeyin bence. Seramik koruma da güzel bir işlem ancak fiyat biraz tuzlu hali ile :) ama imkan varsa faydası var.

Limana sevk 10 gün civarında sürebilir, ay sonuna kesin yetişecektir. Bundan sonraki süreç çok daha hızlı.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

@enpisagor yorumunuz icin cok tesekkurler, fiyati bugun sabitlettim etkilenmiyoruz :)  

sadece film icin 450 lira fiyat aldim, 3m in. 

Gelsin ay sonu artik :)  Birde sanirim ayni motor araciniz var yakit ortalamaniz nedir ?

@asthenia yakıt değişkendir. Uzun yolda 6 yi kolay kolay geçmez. Şehir içinde şehire göre uzun süreli 8i geçmez kolay kolay. Servisteki seramik koruma para tuzağı ;) bunları dışarıda halledin.

@asthenia Araç 1150 km de ilk günden beri uzun süreli ortalaması 6,3 litre çoğunluk şehir içi kullanım. Yakıttan yana sıkıntınız olmasın üzmeyecektir.

Geri
Üst Alt