Volkswagen'im Nerede? Sipariş sürecinin adımları, mesajları ve yaklaşık süreleri?

Her ne kadar önümüzde uzun bir süre olsada sonunda  bu ekranı görmek güzel :) image.jpeg 

image.png

@astheniabizim araçlar muhtemelen aynı gemide hocam gemi şu an yunanistan pire limanına doğru ilerliyor:)

@evrenby Amin hocam eyvallah :)  hep birlikte beklemeye devam... :)   :masallah:

Arkadaşlar öncelikle merhabalar aranıza yeni katıldım..  :('  18 nisanda bende 1.4 tsi manuel 125hp hıghline + cam tavan siparişi verdim. Sipariş verdiğim gün sipariş numaramıda verdiler.. 36 gündür üretim aşamasında görünüyor.. Bugünde zam gelmiş ? En geç 2.5 ay içinde teslim alırsın dediler sabırla bekliyorum bakalım ne zaman teslim alırım.. 

@evrenby hocam aynen muhtemelen oyle :)  geminin adi nedir nereden takip ediyosunuz ? :)

@yusufhocam eyvallah bugün durum değişti limana sevkiyattaymış  :000042-medium:

Arkadaşlar öncelikle merhabalar… 6 mayıs itibariyle siparişi vererek bende aranıza katıldım. 11 mayısta sipariş no’su verildi. 

Araç 1.2 TSI Manuel comfortline tungsten gri + karartılmış cam + dijon jant + 6.5 inç composition media + sürüş konfor + ışık görüş paketi

19 gündür bekliyorum, st aracın üretime planlandığını teslimatın 11 Temmuz haftası olarak gözüktüğünü söyledi. Bayramdan önce gelme şansı olur mu acaba? 

@yusufhocam eyvallah bugün durum değişti limana sevkiyattaymış  :000042-medium:
Hayırlısı olsun Tarık Bey, bir an önce Golf'ünüze kavuşmanızı diliyorum.

1.4TSI 125 Manuel araca Opsiyon olarak sadece Cam tavan mı eklettiniz?

Saygılar...

@evrenbyhocam mujdemi isterim, yarin limana yanasiyormus gemi. ST ile konustun simdi  :('

@evrenby hocam bi aksilik olmazsa pazar gunu bayiye gelir, salı-carsamba teslim ederiz dedi  

halen daha DOGUS'un araci tira bindirmesini bekliyoruz..

Untitled-1.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt