Klima arızası

@isok

Geçmiş olsun hocam büyük tehlike atlatmışsınız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@isok geçmiş olsun degerli hocam araç golf 7 mi acaba

klepelerin cıhazla kalibrazyonu yapılarakta giderilebiliyor bu tür sorunlar

Arkadaşlar merhaba bendede klima problemi başladı sol taraf sıcak sağ taraf soğuk veriyo klima gayet güzel çalışıyo ama ayrıştırmada sorun var sanırım maliyeti ne kadar çıkıyo ön gövde konsol sökülüyomu yoksa kaportadan ön taraftan basit şekilde çözülüyomu olay yardımınız için şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar merhaba bendede klima problemi başladı sol taraf sıcak sağ taraf soğuk veriyo klima gayet güzel çalışıyo ama ayrıştırmada sorun var sanırım maliyeti ne kadar çıkıyo ön gövde konsol sökülüyomu yoksa kaportadan ön taraftan basit şekilde çözülüyomu olay yardımınız için şimdiden teşekkürler
Hocam klimanın sol ve sağ kısımları ayrı ısı verecek şekilde üretilmiştir.

Klima konsolunda Sync tuşuna bastınız mı?

Eğer üzerinde ışık yanıyorsa basılıdır. Basılıysa ve sorun devam ediyorsa siz haklısıniz ariza vardır.

Arkadaşlar aynı arızayı ben de almaya başladım. Klima değil hatta sadece normal Motor ısınıncaya kadar soğuk üflüyor Motor ısınınca da sıcak üflüyor hiçbir şekilde klima ayarı yapılamıyor. Çözümü nedir acaba. Yani derecesini görmüyor motordan gelen havayı direkt sağ tarafa veriyor. 

@mustik kesin mi diyorsunuz hocam. Yani bu arızadan benim arkadaşım çok çekti ve sadece 100 liraya kablo değişimine halletmişti. Ben de şimdi olur olmaz yerlere götürmek istemiyorum. 

[mention=3715]mustik[/mention] kesin mi diyorsunuz hocam. Yani bu arızadan benim arkadaşım çok çekti ve sadece 100 liraya kablo değişimine halletmişti. Ben de şimdi olur olmaz yerlere götürmek istemiyorum. 
Benim basima geldi bu ariza gecen sene sag taraf sicak sol soguk ufluyordu yetkili servise gittim klima flap motoru arizalanmis dendi ve degisim yapildi 400tl odemeistim iscilik dahil yani sanayide yapilabilir ama bildiginiz bi elekttikci tamir yoluyla yapabilir diye dusunuyorum karar sizin ya da aliexpresten klima flap motory diye aratin servis urunu bulabilirsiniz cunku ben degisimden sonra ayni parcayi aliexprete denso marka bulmustum ama oncelik.bi arizanin nedenini kesinleatirin derim yuzde 90 klima flap motor arizasi bi baktirin yine de

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@mustik Evet yerini biliyorum torpidonun altında kalıyor. Çok kolay sökülmesi kendim söküp takabilirim yenisini. Aliexpress ten baktım fakat çok çeşiti var aracımdakine söküp bir bakayım k zaman. Çok teşekkür ederim hocam. 

Geri
Üst Alt