J Led İç Kısa Led Önerisi

İsim
Tayfun
Araç
Golf 7
Arkadaşlar herkeze selamın aleyküm . Bugün kendime bir araştırma sonucu J led far takımı aldım . İçinde bulunan normal yani akşam yanan standsrt aydınlatma ledleri çok güçsüz yanıyor . Maksimum 1,5-2 metre güçsüz aydınlatıyor . Ve çok karanlık zevksiz bir sürüş yaşıyorum . Güncel olarak sizlerin kullandığınız ve önerdeğiniz led varmı . Ben biraz araştırdım . 360 Led önerileri gördüm . Güncel kullanan arkadaşlar bilgilendirme ve resimli paylaşım yapabilirmisiniz teşekkürler .

Bunları kullanan hiç kimse varmı güncel olarak video felan paylaşssa . Birde atölye semihte 460 led vardı
Hocam eğer xenon ampul kullanmayacaksaniz yani led alacaksaniz Photon Milestone alim derim.Ben kullanıyorum gayet memnunum.Biraz fiyatlı olabilir ama yağmurda gece yeterlidir.Daha iyileride vardir tabiki...

Upvote 0
Photon milestone kaizen edition 12.000 lumen oneririm. Taiwan mercekli farlara her gun takiyoruz herkes memnun. Led 360 atolye semih, led merkezi optimum hepsini denedik. Milestone en iyisi.

Ornek olarak gostereyim isterseniz. Asagidaki led 360, ustteki milestone
Hocam merhaba fotoğrafa bakınca led 360 dolabın sol tarafını dahil daha net göstermiş milestone ise dolabın bir kısmını karanlık bırakmış buda led 360 daha iyi gibi gösteriyor bunun sebebi ne acaba ?

Upvote 0
Hocam merhaba fotoğrafa bakınca led 360 dolabın sol tarafını dahil daha net göstermiş milestone ise dolabın bir kısmını karanlık bırakmış buda led 360 daha iyi gibi gösteriyor bunun sebebi ne acaba ?
:) karanlik olan yerde diger far devreye giriyor tek farla araba kullanmiyoruz sonucta

Upvote 0
Herkese merhaba ,

Taiwan malı j far takımım var mercekli.
Aracıma milistone 12000K H7 taktrımak istedim ama ledin arka tarafı kapağa deydiği için takamadım buna nasıl bir çözüm olabilir?

Upvote 0
Şu sorunu herkez yaşıyor ama satan firma hiçbir şekilde çözüm öneriside bulunmuyor . Türkiyede bir ürün satılıyor arkasında kimse durmuyor . Kardeşim ürünü satıyorsun deki bak bu ledi veya bu 360 kullan başaın agrımasın far 5bin tl takılan araç 400-500 bin allah korusun yolda önümüzü göremiyoruz . Çıkın deyinki bu led 1-2 bin tl alın sorun yaşamazsınız kimsede ses çıkmıyor . Yuh gerçekten yuh diyorum . Güzelce açıklama yapmak yardımcı olmak verken destek yok dostlar haksızmıyım çin malı j mercek led farlara neyi taksrsan tak 5 metre ilersini aydınlatmıyor . Bu kadar açık ve net

Upvote 0
Hocalarim ben de philipps ultinon pro 9000 isminde bir ampul buldum üst kalite led ampullerden aliexpressten almayı düşünüyorum sizce nasıl olur mercekli çift j farla birlikte
Ürün burada

https://a.aliexpress.com/_v1Jd3c

Upvote 0

Hocalarim ben de philipps ultinon pro 9000 isminde bir ampul buldum üst kalite led ampullerden aliexpressten almayı düşünüyorum sizce nasıl olur mercekli çift j farla birlikte
Ürün burada

https://a.aliexpress.com/_v1Jd3c
Bence çok pahalı ve gereksiz j led mercekli ise ışık kesilecektir . Işıgın mercegi delmea gerekşyor

Upvote 0

Geri
Üst Alt