J Led İç Kısa Led Önerisi

İsim
Tayfun
Araç
Golf 7
Arkadaşlar herkeze selamın aleyküm . Bugün kendime bir araştırma sonucu J led far takımı aldım . İçinde bulunan normal yani akşam yanan standsrt aydınlatma ledleri çok güçsüz yanıyor . Maksimum 1,5-2 metre güçsüz aydınlatıyor . Ve çok karanlık zevksiz bir sürüş yaşıyorum . Güncel olarak sizlerin kullandığınız ve önerdeğiniz led varmı . Ben biraz araştırdım . 360 Led önerileri gördüm . Güncel kullanan arkadaşlar bilgilendirme ve resimli paylaşım yapabilirmisiniz teşekkürler .

Arkadaşlar herkeze selamın aleyküm . Bugün kendime bir araştırma sonucu J led far takımı aldım . İçinde bulunan normal yani akşam yanan standsrt aydınlatma ledleri çok güçsüz yanıyor . Maksimum 1,5-2 metre güçsüz aydınlatıyor . Ve çok karanlık zevksiz bir sürüş yaşıyorum . Güncel olarak sizlerin kullandığınız ve önerdeğiniz led varmı . Ben biraz araştırdım . 360 Led önerileri gördüm . Güncel kullanan arkadaşlar bilgilendirme ve resimli paylaşım yapabilirmisiniz teşekkürler .
Neresi taktı ? LED leri değişebilen modeldir inşallah.

Upvote 0
Hocam bu konuyla ilgili çok paylaşım var forumda arama kısmından aratıp ulaşabilirsiniz.
360led bende kullanıyorum ışığı en uç noktada yopladığı için iyi performans gösteriyor.

Upvote 0
Photon milestone kaizen edition 12.000 lumen oneririm. Taiwan mercekli farlara her gun takiyoruz herkes memnun. Led 360 atolye semih, led merkezi optimum hepsini denedik. Milestone en iyisi.

Ornek olarak gostereyim isterseniz. Asagidaki led 360, ustteki milestone

Ekli dosyalar

• 08B151DA-C355-43D5-AD66-8716B787E9DC.jpeg
    08B151DA-C355-43D5-AD66-8716B787E9DC.jpeg
    173.8 KB · Görüntüleme: 93
Upvote 0
Hocam nereden kaça satın aldınız ben de almayı düşünüyorum da

Upvote 0
İstanbulda letgodan bir satıcadan aldım . Ledler degişyior zaten satan arkadaşta bana degişmem gerektigini söyledi

Upvote 0
Photon milestone kaizen edition 12.000 lumen oneririm. Taiwan mercekli farlara her gun takiyoruz herkes memnun. Led 360 atolye semih, led merkezi optimum hepsini denedik. Milestone en iyisi.

Bu ürünü alırsam distribütörden deneme test etme şansımız olur mu ki

Upvote 0
Upvote 0

İki yıldır j ledlerimi stark 360 ile çok şükür sorunsuz kullanıyorum. Aydınlatma olayından çok anlamam ama gördüğüm kadarıyla photonun bu yeni ürünü daha parlak. Yağmurlu havalarda stark 360 fena iş görmüyor. Ampullerin montajı kolay olsa aradaki ben de denemek isterdim açıkçası.

Upvote 0
İki yıldır j ledlerimi stark 360 ile çok şükür sorunsuz kullanıyorum. Aydınlatma olayından çok anlamam ama gördüğüm kadarıyla photonun bu yeni ürünü daha parlak. Yağmurlu havalarda stark 360 fena iş görmüyor. Ampullerin montajı kolay olsa aradaki ben de denemek isterdim açıkçası.
@Akif Nalca hocam kısa farlarınız mercekli mi

Upvote 0
Fark ortada hocam

Upvote 0

Apexi ledlerini aldım bugün 300 tl ye çok degişen birşey olmadı . Bilginize varmı başka bir önerisi olan

Upvote 0

Geri
Üst Alt