VagFest'e gelecek misiniz? 26 HAZİRAN 2022

vomgti

Katılımcı Üye

İsim
2010 Golf R 2.0TSI
Genel olarak arama yaptım ancak bir 2019 yılındaki organizasyon için birkaç yazı haricinde bilgi bulamadım. Bu seneki bu pazar 26 HAZİRAN 2022 saat 10:00 da başlayacak. Golf sahibi olanlar veya 100-200 araç aynı anda görmek isteyenler mutlaka yolunu düşürsün derim. Giriş ücreti ya 60 yada 80 TL idi. Etkinlik alanına girmeyeceğim otopark'a parkedeceğim derseniz park yeri de geçen senelerde vardı. Ben konu açılır diye bekledim, açılmayınca kendim açmayı ihtiyaç hissettim.

VAG Fest Turkey 🇹🇷
🏁 VAG Fest Türkiye
🗓 26 HAZİRAN 2022
📍 ISTANBUL / Hüseyinli
⚜️ VW | Audi | Seat | Skoda
📩 [email protected]

1655983823516.png

Arkadaşım Detail.ist olarak sponsor olup stand açıyor ben ve birkaç arkadaşımla birlikte etkinlikte yer alacağız.Yüzyüze tanışabiliriz.

ben de geliyorum. bir tane Algida şemşiyesi çözmemiz lazım ama. Malum güneş kavurur.

ben de geliyorum. bir tane Algida şemşiyesi çözmemiz lazım ama. Malum güneş kavurur.
abi şemsiyemiz var sen rahat ol birinde arabalar birinde biz oturacağız Sponsorlara veriyorlar :)sen sandalyeni at bagaja sadece sabah 8-9 gibi giriş yaparız yoksa millet otoparka gireceği için çok kalabalık olur alan.

golftutkusu olarak grup olarak katılım olur mu ? yoksa isteyen bireysel mi katılır ?

Geri
Üst Alt