5 inç yeni Mib 2 MirrorLink ünite taktırdım. Tecrübelerim...

Taoboa sitesini burada görünce araştırdım maalesef Çin dışına ürün göndermiyor.

Bu taoboa sitesine çok takıldım :)

agent site üzerinden alışveriş yapabiliyorsunuz 

örnek site:http://taobaofocus.com/ özellikle paypal olması süper terso bir durumda paranızı geri iade alabilme şansımız var bizim cihazın kargo dahil fiyatı 

Satıcı maşallah çok hızlı çıktı dün aldım bugün kargoya verdi yoksa iptal ederdim

Ekli dosyayı görüntüle 3176

42 dolar nedir ya :)) fırsatın da fırsatı oldu sizinki. Toplam kargo dahil mi bu fiyata? @umitbt

@Cersahin aynen hocam kargo ve sitenin aracılık komisyonu dahil :)

ama merak etmeyin bende 150$ bayıldım cihaza :( malasef bu fırsatı yakalamakta geç kaldım. Umarım yeni alacak arkadaşlara yardımı dokunur. 

@Cersahin aynen hocam kargo ve sitenin aracılık komisyonu dahil :)

ama merak etmeyin bende 150$ bayıldım cihaza :( malasef bu fırsatı yakalamakta geç kaldım. Umarım yeni alacak arkadaşlara yardımı dokunur. 
hocam 2. cihazı aldın galiba aracı siteden

46 dolara aldığın ürün ne kadar sürede eline geçecek

@Orhan Okay Hocam ops için ne gibi kodlama yapılıyor, yapıldı bilginiz var mı? Cihaz geldiğinde bu işlemleri kendim yapmak istiyorumda

@umitbt valla doğrusunu söylemem gerekirse 150 dolar + montaja bu işi bu kadar güzel şekilde halledebilirsem benim keyfim her türlü yerinde :)  benden sonra 10 dolara bile alsalar sıkıntı yok :)  

@Cersahin Aynen hocam orası öylede o fiyatı görünce de iç gitmiyor değil ciddi fark neyse buna da şükür diyelim, en azından Bt olayını çok daha sağlıklı bir şekilde halledebileceğiz.

:)  Benim kablo yetişmez ise sizin kablonuza talibim bilginiz olsun :)

Tamamdır. Kodlama bilginiz varsa kablo kolay :)  

@Cersahin Valla arkadaşlar çok güzel anlatmışlar, Gereken tüm bilgi dökümanlar mevcut. Daha önceki iş yerimde konsol söküp montaj vs. işlemleri yaptım az çok elimden gelir. 

Meslek gereği bu işlere aşinayım altından kalkabileceğimi düşünüyorum :)

Sadece hangi kodlamanın yapılması gerektiğini bulayım yeter

EVET arkadaşlar

konuya açıklık getirmek babında yazıyorum

taobao sitesi yurt dışı satış yapmıyor bu daha önce yazılmıştı zaten

burada devreye taobao focus giriyor

araştırmalarımıza göre bu site çinde bir firma

ürünün fiyatına %10 veya 10 dolar kar koyuyor hangisi daha fazla tutuyorsa (kargolama ve kontrol ücreti)

resimde bu ücret görülüyor

daha sonra şirket ürünü kargoya veriyor bu ücreti ikinci ödemede sizden talep edyor

kısaca cihaz 40 dolara filan gelmiyor

yaklaşık 1 cihazın maliyeti 100 dolar civarı oluyor(bu değer tahminidir)

Ekli dosyayı görüntüle 3177

Moderatör tarafında düzenlendi:

@yenerhoca Hocam 100$ bile tutsa yine yeni alacak arkadaşlara gayet uyguna gelir ki 100$ altına düşer bu fiyat

Geri
Üst Alt