5 inç yeni Mib 2 MirrorLink ünite taktırdım. Tecrübelerim...

EVET arkadaşlar

konuya açıklık getirmek babında yazıyorum

taobao sitesi yurt dışı satış yapmıyor bu daha önce yazılmıştı zaten

burada devreye taobao focus giriyor

araştırmalarımıza göre bu site çinde bir firma

ürünün fiyatına %10 veya 10 dolar kar koyuyor hangisi daha fazla tutuyorsa (kargolama ve kontrol ücreti)

resimde bu ücret görülüyor

daha sonra şirket ürünü kargoya veriyor bu ücreti ikinci ödemede sizden talep edyor

kısaca cihaz 40 dolara filan gelmiyor

yaklaşık 1 cihazın maliyeti 100 dolar civarı oluyor(bu değer tahminidir)

Ekli dosyayı görüntüle 3177
Ne uğraş ve araştırma yaptık beahhh :)  3 kupa çay içildi oda cabası.... Teşekkürler Yener hocam :)  

Ekran videoda oynatabilir mi acaba kamera takıldığına göre ? 

@Ender hocamın varlığı işi çözmemize yetti.  ayrıca 4.5 g bağlantılarıyla bize destek olan @efsane77 sanada teşekkürü bir borç bilirim &:

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Orhan Okay ORHAN kardeş bu yeni cihaz dokunmatiği rezesif mi (bastırarak dokunma) yoksa kapasitif mi (ekrana temas anında algılıyor mu yani ekrana bastırmaya gerek var mı yoksa dokunmak yeterli mi)

Volkswagen mqb platformu, high-end bilgi-eğlence sistemi MIB ve iPhone aynı 5-inç kapasitif renkli ekran son nesil, bilgi dolu yenilikçi artan yakınlık sensörleri, duyarlı, büyük boyutlu, çok fonksiyonlu, iyi bir ses kalitesi, içini geliştirmek iken doku, ancak, Bluetooth gelişmiş telefon rehberi, SMS desteği, araç bilgi ekranı, genel araç CD çalar rezistif ekran, kapasitif ekran, hızlı tepki vardır daha yararlı özellikler ekleyen bir yakınlık dokunma, CD, SD kart, USB, AUX, ayarlamak için müzik tercihleri türüne göre araç yakıt tüketimi, uzun yakıt tüketimi, ortalama yakıt tüketimi ve diğer çok fonksiyonlu bilgisayar ekranı, lastik basınç ayarları, net bir ses, ayarlanabilir lise düşük kaliteli başlatmak klasik, yumuşak, sen ekolayzır ayarlayabilirsiniz etrafında, vb araç ayarları, ESP., tam fonksiyonel, kendiniz monte edilebilir kurulumu kolay lastik aydınlatma, ayna ve silecek, tarih ve saat bakım, entegre çok fonksiyonlu bilgisayar ekranı, Volkswagen Golf 7, ortak Lingdu vardır değişiklik yapmadan, on line doğrudan monte, yepyeni makinesi, çok fonksiyonlu direksiyon kodlama kamu Odis, ters görüntü, teknik referans olan , ESP, lastik basıncı, parça tedarikçileri çoğunlukla yüksek-7 yükseltme eski Ling geçiş için, Desaixiwei vardır teknik rehberlik ekran lastik basıncını sağlayan modelleri, görüntüyü ters çevirmek, çok fonksiyonlu direksiyon, örneğin kodlama olarak şarkı, ses, telefon tuş ayarları

bizim ürünle ilgili açıklama

NOT SATICININ VERDİĞİ BİLGİDİR DOĞRULUĞU KESİN DEĞİLDİR.

orijinal araç bilgisayar ayarı Destek

CAN hattı değiştirmeniz gerekir ters görüntüyü değiştirmek gerekir, ve lastik basınç izleme ayarlamak ve ESC CAN kablosunu değiştirmek gerekir (5053 Fırça kodlama)

RVC başlatın: 5F uzunluğu 19 bayt 04 değişiklik içine kodlanmış 14 02730000BE00000000550001010000002F0000 14 0000010002

Lastik Basıncı İzleme: ABS-uzunluk kodlama içine son altı 38 C1-08 değiştirir

KODLAMA DESTEĞİ

@yenerhoca ekran basmatik degil dokunmatik. ben iphone ve ipad kullaniyorum, onlar kadar hassas neredeyse. yarin basarabilirsem bi video cekmeyi deneyecegim

@umitbt Değerli Hocam, bugün @murat_kurt Murat Abi ile baktık biraz önce :)  Yapılan kodlama tahmin ettiğim gibi 3 dk lık kodlama, Ender E.  250 Liraya bu kodlamayı yapıyorsa(başka bir kodlama olacağını düşünmüyorum ama iyimser olmak için öyle dedim) nasıl vicdanı rahat ediyor bilmiyorum. :)  

@fcsrn Hocam ender elektronikte vw grubu gibi affetmiyor. :) siz isleme 3 dk diyorsaniz super bir haber. Teyp geldiginde sizi rahatsiz ediyor olacagim 

Arkadaşlar bir isteğim olacak siz değerli Golftutkusu dostlarımdan;  ender derken elektronik kısmını ekleyiniz yada ender e. yazınız ki üzerime alınmayayım  :)   :mad:

Lakin Herkes de Bilir ki Trabzon ve Çevresinde Hizmet veren Ender İYİDİKER  tamamen ücretsiz Vagcom hizmeti vermektedir  :'( :(' s=bigstar

Geri
Üst Alt