1.2 tsı Tornado kırmızı

Hayırlı olsun aracınız.1.2 tsı highline yapmışsınız arabayı.

Hayırlı olsun @Semihhocam kazasız belasız iyi günlerde kullanınız.Ötv siz arac alımıyla ilgili size birkaç şey söylemek istiyorum

Yakınızın rapor oranı yüzde kaç? yüzde 90 ve üzeri olmadığı sürece Ötv siz arac alamıyorsunuz ayrıca ötvsiz araç sahibi olduğunuzda mtv vergisininden de muaf oluyor 5 yıl aracı satamıyorsunuz ve ruhsattaki kişi/kişiler dışında kullanırken yakalanır yada Allah korusun herhangi bir kazaya karışılırsa ne sigorta ne kasgo geçerli oluyor %100 siz suçlu oluyorsunuz,araba bağlanır ve kamu davası açılır

-Son değişiklikle engelli araclardaki plakada bulunan engelli işareti zorunluğu kalktı ama size şiddetle önerim O engelli işareti plakaya bastırın inanın her yerde faydasını göreceksiniz

Bulunduğunuz ilin vergi dairesine rapor örneğiyle başvurun hemen vakit kaybetmeden bu işi bayiden değil,Kaynagından vergi dairesinden öğrenin saygılarımla

@umut81hocam rapor%100 vasi kararı için mahkeme sonucuda hazır lakin ruhsatta isim yazma olayını bilmiyordum 

birazda çekimserim aslında ölüm anında uğraşma ihtimaline karşı bi avukata danışacağım araba gelince

olmazsada sıkıntı yapmıyorum bütcemi ötv li şekilde ayarladım yoksa dsg yi iptal ettirmezdim zaten ilgin için saolasın

saygılar...

@silvershadow Hocam nasıl fiyat yorumlarınız benim için önemli saygılar...

Hocam imkan varsa kesinlikle ÖTV siz araç tavsiye ederim. Ancak araç siparişi verdikten on beş veya yirmi gün içinde başvuruları yapmalı ki evraklar zamanında yetişsin...

Evde boya işlerim var. 

Hesaplama yapma imkanım olsa yapardım inanın. 

Değerli Hasan Hocam müsaitse bakabilir belki. @HaK
İyi Geceler Semih Hocam, bugün dışarıdaydım, henüz girebildim foruma,

1 Nisan tarihli sipariş dökümanınıza, 1172 TL Ergo koltuk ve 700 TL zam eklenince 80.700 TL oluyor zaten. Yani herhangi bir indirim yapılmamış henüz, bu fiyat liste fiyatı. Bu fiyat üzerinden, devam etmesi halinde %3 Dost drive + Bayi indirimi yapılmalıdır. Bilginiz olsun.

Saygılar...

@HaK77600-77800 arasında bi fiyata geleceğini söylediler hocam

saygılar...

saygılar...
Merhaba Semih Hocam. 77.600'e gelirse %3,84 indirim yapılmış oluyor toplamda. İzmir'e göre ortalamalarda, İstanbul'a göre ortalamanın altında. Siz İstanbul'a çok yakınsınız ve İstanbul'dan tedarik etme maliyetiniz daha düşük. İndiriminizin %4.5 civarında olması beklenmeli.

Saygılar...

saygılar...
Merhaba Semih Hocam. 77.600'e gelirse %3,84 indirim yapılmış oluyor toplamda. İzmir'e göre ortalamalarda, İstanbul'a göre ortalamanın altında. Siz İstanbul'a çok yakınsınız ve İstanbul'dan tedarik etme maliyetiniz daha düşük. İndiriminizin %4.5 civarında olması beklenmeli.

Saygılar...
Hasan hocam sizin aracın durumu nedir imzanınzda 22. hafta  gözüküyor ama  birde sizden duymak isterim inanın sizin kadar heyecanla beklemekteyim aracınızı ek olarak birde sizde durban olsaymıştı keşke demeden edemiyorum 

@kimi-emdvalla hocam uzadıkça uzadı temmuzun 4 teslim dio oda arife inşaallah haziran sonu burda olurda bayrama arabasız girmemiş olurum hayırlısı bakalım durban beni burada biraz fazla yorar die düşündüm heryer çukur çekindim işin açıkcası...

@HaKHocam verdik siparişi bidaha araç alacağım zaman tecrübe etmiş oldum daha önce hazır arabayı bayiden alıp gitmiştim sipariş tecrübem yoktu...

Saygılar iyi günler...

@EMRAH ATTS Hocam benim bi hastamdan dolayı ötv siz araç alma imkanım var işin aslı ona güvenmeden en iyi ve en güzel nasıl oluruna baktım araba geldiğinde belki şartlar uyarsa ötv yide kullanabilirim...

olmadı 1.4 beni biraz hatta baya zorlardı 40.000 peşin parayla...???
hocam ''benim bi hastamdan dolayı ötv siz araç alma imkanım var'' derken?

@kimi-emdvalla hocam uzadıkça uzadı temmuzun 4 teslim dio oda arife inşaallah haziran sonu burda olurda bayrama arabasız girmemiş olurum hayırlısı bakalım durban beni burada biraz fazla yorar die düşündüm heryer çukur çekindim işin açıkcası...@HaKHocam verdik siparişi bidaha araç alacağım zaman tecrübe etmiş oldum daha önce hazır arabayı bayiden alıp gitmiştim sipariş tecrübem yoktu...

Saygılar iyi günler...
@HaK77600-77800 arasında bi fiyata geleceğini söylediler hocamsaygılar...
Semih hocam az daha bekleyip 2017 şasi arac alsaydiniz keske madem temmuz ise teslim.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hasan hocam sizin aracın durumu nedir imzanınzda 22. hafta  gözüküyor ama  birde sizden duymak isterim inanın sizin kadar heyecanla beklemekteyim aracınızı ek olarak birde sizde durban olsaymıştı keşke demeden edemiyorum 
İlginiz, alakanız için teşekkür ederim Semih Hocam. Son aldığım bilgiye göre, 14.05'de fiili üretim statüsüne geçmiş araç. Ama volkswagenim takipte hala "üretim aşamasında" görünüyor, ilginç değil mi? :(

Durban görünüş olarak süper çok haklısınız, zaten katalogta koca bir sayfaya konması da bunun kanıtı, VW de bayılmış olmalı yani.

Fakat aracı eşime alıyoruz, aşırı bir performans gereksinimimiz yok, aracı çok uslu kullanacağız. Dolayısıyla Durban jantı destekleyici opsiyonlar seçmedik pek, konfor beklentisi ön planda olunca da, maliyet analizi yaptık ve 18" Durban bize yarardan çok zarar getirir kararında birleştik.

Saygılar...

İlginiz, alakanız için teşekkür ederim Semih Hocam. Son aldığım bilgiye göre, 14.05'de fiili üretim statüsüne geçmiş araç. Ama volkswagenim takipte hala "üretim aşamasında" görünüyor, ilginç değil mi? :(

Durban görünüş olarak süper çok haklısınız, zaten katalogta koca bir sayfaya konması da bunun kanıtı, VW de bayılmış olmalı yani.

Fakat aracı eşime alıyoruz, aşırı bir performans gereksinimimiz yok, aracı çok uslu kullanacağız. Dolayısıyla Durban jantı destekleyici opsiyonlar seçmedik pek, konfor beklentisi ön planda olunca da, maliyet analizi yaptık ve 18" Durban bize yarardan çok zarar getirir kararında birleştik.

Saygılar...
Ne demek hasan hocam esas saygılar bizden size sizin engn tecrübeleriniz bizler gibi gençleri aydınlatıyor ama  aracınızın kombinasyonu güzel olmuş geldiğinde aracınıza keyifle binmeniz dileğiyle  bu arada araç gelince  bolca foto isteriz gta belki izmire bile gelebilir sizin araç teslimatına  hem de @silvershadow murat hocamı tekrardan görmüş oluruz :)

@kimi-emd Aman Semih Hocam çok abartmayın, tecrübe mecrübe, yok öyle bir şey. Sadece bir müşteriyiz, ve alacağımız ürün hakkında keşke dememek amaçlı önceden bilgilenme çapasıdır altı üstü.

Salona alt tarafı bir halı söktürüp sistre yaptırdım geçenlerde, öncesinde bir ay araştırdım, doğrusu-sağlıklısı olsun diye, yapı bu yani, her konuda böyleyiz anlayacağınız, yaşla, engin tecrübe ile alakası yok.  :)  

Gelin gelin de içeriye sokarlar mı bilemem, Vosmer burası, anlatılmaz, yaşanır... :)  

Saygılar...

Geri
Üst Alt