3D Pleksi Kapı Eşiği Sökümü

Üstübüye selülozik tiner döküp yapışkana biraz baskı uygulandığında hemen çözünüp çıktığını göreceksin ama arkasından sentetik tiner ile silip hemen kurulaman gerek. En hızlı bu şekilde çıkarırsın. Ama dikkatli olmalısın selülozik tinerin ayarını kaçırırsan boyaya zarar verebilirsin. Ben jantlarımdaki çıkmayan plasti dipleri saniyeler içinde bu şekilde sökmüştüm.

wd40 yakında tüp bebek tedavisinde de başarılı sonuçlar veriyor derlerse şaşırmayacağım.

Bazı forum alemlerinde gençlik iksiri olarak da kullanıldığı yazılmaktadır.
Hatta aşağıdaki gazete küpüründe eklem ağrıları için kullanıldığı haber edilmiştir :)

WD-40-Weekly-World-News.jpg

Bonus:

5a8c639bdcb3c38faaf39574a0f27191-800x443.png

2048x1024-articleimage-2292-jpg-fe34f44f.jpg

Üstübüye selülozik tiner döküp yapışkana biraz baskı uygulandığında hemen çözünüp çıktığını göreceksin ama arkasından sentetik tiner ile silip hemen kurulaman gerek. En hızlı bu şekilde çıkarırsın. Ama dikkatli olmalısın selülozik tinerin ayarını kaçırırsan boyaya zarar verebilirsin. Ben jantlarımdaki çıkmayan plasti dipleri saniyeler içinde bu şekilde sökmüştüm.
Bilgi için teşekkür ederim. Wd40 işe yaramazsa bunu deniyeceğim.fazla dikkat gerektiren bi işlem

konu sahibi arkadaşımız @bugraaslnkya dan özür dileyerek(yeni konu açmamak adına)
martı spoilerden sıkıldım( üstünde çatlaklar belirmeye başladı) nasıl smkerim? siyah silikonu nasıl temizlerim? var mı yöntemi?
yerine maxton dizayn spoiler düşünüyorum

Ekli dosyalar

• UNADJUSTEDNONRAW_thumb_aa4.jpg
    UNADJUSTEDNONRAW_thumb_aa4.jpg
    238.5 KB · Görüntüleme: 14
  • Beğen
Tepkiler: SCC
konu sahibi arkadaşımız @bugraaslnkya dan özür dileyerek(yeni konu açmamak adına)
martı spoilerden sıkıldım( üstünde çatlaklar belirmeye başladı) nasıl smkerim? siyah silikonu nasıl temizlerim? var mı yöntemi?
aynı spoyleri wd40 ile söktüm. Wd40 ı bolca sık yapışkan kısımlara. Esnete esnete, arada tekrar sıkarak, söktüm.

iyi yapmışsınız yeni konu açmamakla . Çözüm yolu wd40 yapışkanları temizliyor bende yakın zamanda alıp kapı eşiklerini çıkarıcam . Herkes wd40 dedi bende etkili olacağını düşünüyorum.

Geri
Üst Alt