Porya bilyalar mi lastik mi? 90 km sa sonra ugultu

Inter61

Üye
İsim
ERKAN YILMAZ
Forumdaslar merhaba
2 sene once yine forumda deginmistim 80 90 sonrasi gelen ugultuyla beraber on porya bilyalari degistirmistim
Bir kac aydir benzer bir ses sonrasi dun servise gittim poryada on takimda sknti olmadigi soylendi
Tanidik lastikci bir arkadasim vasitasiyla kullandigim cpc6 lari sokup (40k km dir kullanmaktayim) yerine yine mps4 taktik ve deneme surusune ciktim (benzer km kullanilmis)
Sonuc ses lastikten dolayi geliyormus ses kesildi cpc6 ya gore daha sessiz bir lastikms etiket degeri ayni olsa da cpc6 lar baya kafa utuluyormjus onu anladim:)
Ve son olarak michelin pilot sport 5 siparis ettik bakalim deneyimlerimi yine paylasabilirim insallah hayirli forumlar

Ben 2 sene önce porya değişmiştim.
Ürün hatalıymış ses kesilmemişti.
Tekrar aynı ürünle değiştirdiler garantiden.
Ses kesilmişti.
Senin olay ilginç lastik işi garibime gitti porya gibi ses çıkarması.
İyi forumlar kazasız sürüşler.

Forumdaslar merhaba
2 sene once yine forumda deginmistim 80 90 sonrasi gelen ugultuyla beraber on porya bilyalari degistirmistim
Bir kac aydir benzer bir ses sonrasi dun servise gittim poryada on takimda sknti olmadigi soylendi
Tanidik lastikci bir arkadasim vasitasiyla kullandigim cpc6 lari sokup (40k km dir kullanmaktayim) yerine yine mps4 taktik ve deneme surusune ciktim (benzer km kullanilmis)
Sonuc ses lastikten dolayi geliyormus ses kesildi cpc6 ya gore daha sessiz bir lastikms etiket degeri ayni olsa da cpc6 lar baya kafa utuluyormjus onu anladim:)
Ve son olarak michelin pilot sport 5 siparis ettik bakalim deneyimlerimi yine paylasabilirim insallah hayirli forumlar
Conti ‘nin üretim yeri neresiydi..? Conti yetkili bayisinden mi aldınız.? Aldığınız tarih ve üretim tarihi neydi.?

Ben 2 sene önce porya değişmiştim.
Ürün hatalıymış ses kesilmemişti.
Tekrar aynı ürünle değiştirdiler garantiden.
Ses kesilmişti.
Senin olay ilginç lastik işi garibime gitti porya gibi ses çıkarması.
İyi forumlar kazasız sürüşler.
Valla benim de lastikten olacagi hic aklima gelmezdi hocam tesekkur ederim

Conti ‘nin üretim yeri neresiydi..? Conti yetkili bayisinden mi aldınız.? Aldığınız tarih ve üretim tarihi neydi.?
Ben araci 50bin km de almistim hocam ilk sahibi 45bin km de almis yetkili bayisinden uretim yerine bakarim lastik takilirken suan gecici lastigi kullanmaya devam ediyorum

Forumdaslar merhaba
Lastik ile çözüldüyse ne ala evet,cpc6 sert lastiktir ayriyetten ataçta seslere neden olur konfor seviyesine lastik basıncı indirince anlaşılır farkı.Başka nedenlerden dolayı bende V etiketli mps4 aldım ve seslerim azalmıştı.Ardından servisde dsg motor adaptasyonu yapılınca ses komple gitti. Memnunum şuan hatta konfor basıncında kullanıyorum bu aralar dahada iyi oldu sadece lastik uğultusu arttı. Keyfli sürüşler dilerim.

Son düzenleme:

Geri
Üst Alt