Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Merhabalar arkadaşlar. İsmim Barış. 24 yaşındayım. Artvin'den aranıza katılıyorum. Uzun süredir forumu takipteydim bugüne kısmetmiş tanışmak :)

Orhan Hoca dedi:
Merhabalar arkadaşlar. İsmim Barış. 24 yaşındayım. Artvin'den aranıza katılıyorum. Uzun süredir forumu takipteydim bugüne kısmetmiş tanışmak :)
Hoşgeldin barış. iyi forumlar.  s=s18
Var hocam. Golf 7 1.6 TDI 110HP DSG Highline. Şu anda serviste yatıyor maalesef ki :(

Orhan Hoca dedi:
Hoşgeldin barış. iyi forumlar.  s=s18
Var hocam. Golf 7 1.6 TDI 110HP DSG Highline. Şu anda serviste yatıyor maalesef ki :(
hasar bölümünde mesaj atmışsın. geçmiş olsun. hayırlısı olur inş.
çok teşekkür ederim hocam. böyle bir durumda sıfır araç ile değişim talep etme hakkım var mı acaba bilginiz var mıdır ?

@silverknight

Tekrardan hoş geldiniz hocam. Sıfır araç aynı arızayı tekrarlar ise falan var ama orada da bayi işi uzatır mahkeme falan derken yıllar süren sıkıcı bir süreç sizi bekler. Arıza her zaman olabilecek bir şey. Sizi memnun etmeleri önemli olan.

Bu yaz Artvin'e geldim 1 gün. Mençuna'ya ve Kara göle gittim. Müthiş bir şehirde yaşıyorsunuz. Sel yaraları sarılabildi mi hocam...

yusuf dedi:
@silverknight

Tekrardan hoş geldiniz hocam. Sıfır araç aynı arızayı tekrarlar ise falan var ama orada da bayi işi uzatır mahkeme falan derken yıllar süren sıkıcı bir süreç sizi bekler. Arıza her zaman olabilecek bir şey. Sizi memnun etmeleri önemli olan.

Bu yaz Artvin'e geldim 1 gün. Mençuna'ya ve Kara göle gittim. Müthiş bir şehirde yaşıyorsunuz. Sel yaraları sarılabildi mi hocam...
Tekrar geldiğinizde sizi ağırlamak isteriz hocam. Artvin e her ne kadar ailevi görev icabı taşınmış olsak da geldiğimiz bu kısa süre zarfında hem çok sevdik hemde çok benimsedik. Artvin gerçekten çok farklı bir yer. Sel konusuna gelecek olursak çok büyük ekipler gece gündüz hafta içi hafta sonu demeden süratli bir şekilde çalışıyorlar. Çöken  ve kopan yollar , yollara gelen sel parçaları nedeniyle ulaşım bir nebze de olsa sıkıntılı. Cankurtaran tünelleri hala açılmadığından dolayı bölgedeki meşhur sis de biraz olumsuz etkiliyor. Onun harici olan yaraların ve kaybedilen canların her ne kadar sarılması mümkün olmasa da çaba gösteriliyor. Bizde elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Yaklaşık 3-4 saat öncesinde hopadaydım. Hopa ya gelmeden arhavi tarafına da girdim herhangi yardımcı olunacak birşey var mı diye. Ve şu anlık herşey sakin gibi.

Merhaba adım Şerif, Ankara'da ikamet ediyorum aracı 3 hafta önce Doğuş Oto Maslak tan aldım, aracım 1.6 TDI 110 PS DSG Comfortline + Sürüş Konfor

Herkese iyi forumlar.

berreday dedi:
Merhaba adım Şerif, Ankara'da ikamet ediyorum aracı 3 hafta önce Doğuş Oto Maslak tan aldım, aracım 1.6 TDI 110 PS DSG Comfortline + Sürüş Konfor

Herkese iyi forumlar.
Değerli Şerif Hocam;

Golf tutkunları arasına hoş geldiniz.  :)

silvershadow dedi:

Herkese iyi forumlar.
Değerli Şerif Hocam;

Golf tutkunları arasına hoş geldiniz.  :)
Teşekkür ederim Murat hocam ;)

Geri
Üst Alt