Ben Kimim? / Tanışma Konusu

ysf dedi:
SELAMLAR İSMİM YUSUF DH DEKİ SESSİZ TAKİPÇİLERİNİZDENİM 5 YILDIR VW MARKA ARAÇ KULLANIYORUM ŞU ANKİ ARACIM 2015 1.4 TSİ HİGH.MANUEL GOLF 7 ARANIZDA OLMAK GÜZEL
Değerli Hocam;

Sizi burada görmekten memnun olacak dostlar arasında olacaksınız.

Her sözünüzden farklı bir anlam,

her yanıtınızdan bir eleştiri üretecek insanlar arasında değil dostlar arasında olacaksınız...

Hoş geldiniz.

Erdost'um;

Hoş geldin...

Ben seni tanıtayım;

Evli ve iki yaşında zeka küpü bir oğlu var;

Yöneticidir,

4 sayfalık CV'si insanı kahredecek ve "30 yaşına ne ara sığdırdın bu kadar okul ve eğitimi be adam?" dedirtedcek cinstendir...

İsmi ile müsemma, dosttur; hakikatli adamdır vesselam ..

@erdost

silvershadow dedi:
Erdost'um;

Hoş geldin...

Ben seni tanıtayım;

Evli ve iki yaşında zeka küpü bir oğlu var;

Yöneticidir,

4 sayfalık CV'si insanı kahredecek ve "30 yaşına ne ara sığdırdın bu kadar okul ve eğitimi be adam?" dedirtedcek cinstendir...

İsmi ile müsemma, dosttur; hakikatli adamdır vesselam ..

@erdost
Hoş geldi ozaman ;)

Emre 24  yaşındayım. Aile aracımız 2015 golf 1.6 tdi dgs ile Bursa 'dan aranıza katılıyorum.

Merhaba beyler istanbuldan ben turgay sizler gibi golf 7 sahibi olma arifesindeyim :)

Merhaba, 31 yaşındayım, bankacıyım, Ankara'da yaşıyorum ama Antalyalıyım :)

01 Mayısta kaza yaptım ve aracım perte çıktı :(

Golf alma niyetim özellikle @silvershadow Murat hocamın yazılarını gördükten sonra baya bir şiddetlendi :D

diğer forumdan ve yeni forumdan takip edebildiğim kadarıyla soracağım çok soru var bu bilgi hazinesinin içinde.

almak istediğim araba da @eyo_men Eymen hocamın talep ettiği özellikleri kapsıyor.

Şefik dedi:

Golf alma niyetim özellikle @silvershadow Murat hocamın yazılarını gördükten sonra baya bir şiddetlendi :D

diğer forumdan ve yeni forumdan takip edebildiğim kadarıyla soracağım çok soru var bu bilgi hazinesinin içinde.

almak istediğim araba da @eyo_men Eymen hocamın talep ettiği özellikleri kapsıyor.
Değerli Hocam;

hoşgeldiniz .

Geçmiş olsun bu tatsız olay için. Golf'e niyetlendiyseniz doğru bir tercih olmuş.

Çok memnun oldum içinizdeki tutku ateşinin sizi buraya getiren olmasından ve ben de körükleyen olmaktan :)

Ana konudan istediğiniz konfigürasyonu yazabilirsiniz.

Bütün sorularınızı bildiğimiz kadar seve seve yanıtlarız.

@Sefik Hocam hoş geldiniz, aracımın ikizini bulmak da güzelmiş sevindim :)

Sefik dedi:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt