Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Arkadaşlar merhaba.

İsmim Fatih. 28 yaşında evliyim. Mimarım. Aslen Denizli'li olmakla birlikte Ankara'da yaşıyorum.

Kısmet olursa aracımı (2015 Golf 7 1.4 TSI 125 hp Highline DSG Saf Beyaz) 19-20 ağustos gibi teslim alacağım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@yarchi

hoşgeldiniz hocam. ankara'da bir üyemiz daha oldu  :)

Orhan Hoca dedi:
Arkadaşlar merhaba.

İsmim Fatih. 28 yaşında evliyim. Mimarım. Aslen Denizli'li olmakla birlikte Ankara'da yaşıyorum.

Kısmet olursa aracımı (2015 Golf 7 1.4 TSI 125 hp Highline DSG Saf Beyaz) 19-20 ağustos gibi teslim alacağım.
birşey kalmamış hocam hayırlısıyla

fotoları bekleriz canavarın.
Hayırlısıyla teslim alayım paylaşırım foto ve avatarıma koyarım Orhan Hocam

yarchi dedi:
Arkadaşlar merhaba.

Değerli Hocam;

Güzel günlerde kullanmanızı ve sevdiklerinizle birlikte keyfini sürmenizi dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@silvershadow

Sayın Murat Hocam,

Çok teşekkür ederim.

FDH'den hatırlayacağınız üzere size bir ara aynı nick ile 1.2 TSİ Comfortline DSG ve birçok opsiyonla fiyat hesaplamanızı rica etmiştim. Çok yardımcı olmuştunuz teşekkür ederim.

Yalnız satma durumunda zarar edeceğimi düşünerek bütçemi biraz daha yukarı çektim. Zor oldu biraz ama artık 1.4 Tsi Highline DSG de karar kıldım sonunda.

@yusuf

Teşekkür ederim Yusuf Hocam iyi dilekleriniz için. :)

@fcsrn

Teşekkür ederim Eren Hocam hoşbulduk.

@yarchi hocam hoş geldiniz, maalesef doğuşun bu politiklarına ne bütçe dayanır ne başka bişey. Böyle giderse 2. elde hiç kimse zarar etmeyecek

@Umut

@eyo_men

Hoşbulduk teşekkür ederim arkadaşlar.

Şansıma ben aracı beklemedim. Çarşamba eski aracımı sattım. Perşembe doğuş otoyu aradım. İstediğim donanımda bir aracın ellerinde olduğunu söylediler. 24 saat opsiyonlattım aracı. Ertesi gün gidip kapora verdim. Böylelikle 18 ağustos zammından etkilenmemiş oldum. Aracı da 18 ağustosta teslim aldım hayırlısıyla :)

@Orhan Hoca hoş bulduk teşekkür ediyorum. bir çok soruma bu forumda cevap buldum arabamı almadan önce. çok öğretici bir forum olmuş. iyi geceler

Geri
Üst Alt