Ben Kimim? / Tanışma Konusu

@EMRAH ATTS kardesım teşekkürler golflu olmak bır ayrıcalıkmış onun farkına vardım çok takdır ettıgım bır konu var guvenlık  paketı en alt versıyonda ne ıse en ust versıyondada aynısı bu konu takdır edilecek bır durum guvenlıkte tavız vermıyor wolkswagen bırde mıllet laf soyluyor

@Cemgolf ayrı ve farklı bir araçtır hocam yol tutuş güvenlik daha sayamadıgım pek çok özellikle gönüllerde taht kurmuş bır arac  :'(

@fcsrnteşekkürler sağolun arkadaslar opelden sonra golf kullanmak bır ayrıcalıkmıs

1093 kişi olduk...

Aramıza yeni katılan tüm dostlarım;

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz....

@Patriot nickli İsmail hocam;

@Cem  nickli Cem Hocam; 

@yvzast nickli Yavuz Hocam;

@Drtaha nickli Taha Hocam; (Murat Hocam, Pratisyen bir meslektaşınız daha katıldı aramıza.. @maniax)

@2178yuksel nickli Yüksel Hocam;  

@emretekingollftutkunu nickli Emre Hocam;

@Kanu55nickli Ömer Hocam;

@ali kısaç nickli Ali Hocam

Arkadaşlar selamlar, Golf tutkusundan kaynaklı bir çok forumu takip ediyorum aslında. Bu forumuda nette kaynak ararken buldum. Ben de aranıza katılmak istedim. Aracım 2014 Golf Comfortline, bazı ufak tefek değişikliklerle kendime heyecan yaratıyorum. Teşekkürler.

Arkadaşlar selamlar, Golf tutkusundan kaynaklı bir çok forumu takip ediyorum aslında. Bu forumuda nette kaynak ararken buldum. Ben de aranıza katılmak istedim. Aracım 2014 Golf Comfortline, bazı ufak tefek değişikliklerle kendime heyecan yaratıyorum. Teşekkürler.
Değerli Yavuz Hocam;

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Forumumuzda Golf'e dair ne varsa bulabilirsiniz ve hatta bunu ararken fazlasının da olduğunu göreceksiniz :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

1098 kişi olduk...

Aramıza yeni katılan tüm dostlarım;

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz....

@Sevennet nickli Furkan hocam;

@Kanarya  nickli İsa Hocam; 

@217ugur nickli Uğur Hocam;

@34fth61 nickli Fatih Hocam

Geri
Üst Alt