2016 Golf 1.4 TSI DSG Comfortline Sipariş Aşamaları

@HaK Hasan hocam doğru olabilir, fakat Cihad arkadaşımızın aracıyla sipariş tarihi dışında diğer tarihlerimiz aynı gözüküyor. Eğer onun aracı süreç sonunda daha erken gelirse biraz şans işi diyeceğim, çünkü benim comfortline'a eklettiğim opsiyonlar highline'da olan birkaç opsiyon. Cihad Hocamın aracı zaten highline ve üstünde ek opsiyonlar var. Aynı zamanlarda üretime girdiyse araçlar ve farklı tarihlerde geliyorsa başka bir açıklama bulamıyorum :)
Cihan Hocam, araçlarınızın özelliklerine şöyle bir göz gezdirdim. Mesela Siz kuvarsit döşeme seçmişsiniz, dolayısıyla bu, ön konsol altının da kuvarsit rengi olması anlamına geliyor. Bayilerin standart sipariş verdiği ve çok seçim yapılan bir renk olmayabilir, stoklarda da minimum seviyede tutulabilir. Fark yok dediniz ya, bilemiyorum, nedeni belki de bu fark olabilir.

Saygılar...

Ekli dosyayı görüntüle 3171

@HaK Hasan hocam bunu atlamıştım, haklı olabilirsiniz.  :'(

Bakalım artık sevk aşamasına geldiği an bilgilendireceğim :)

@HaK Hasan hocam bunu atlamıştım, haklı olabilirsiniz.  :'(

Bakalım artık sevk aşamasına geldiği an bilgilendireceğim :)
Ben de merakla bekliyorum, mesajımız değişince hemen dönüş yapalım hocam.

Saygılar...

Bende 21-25 mart haftasında sipariş verdim nisanın 1 inde bayiye uğradım sipariş numaramı aldım ilk baktığım günde bugünde aynı yazı yazıo sitedeEkli dosyayı görüntüle 3173

@knocknock yani benimki aslında biraz daha erken resimlere baktım da 28 şubatta verdim fakat daha sonra değiştirdim bazı özellikleri belki etkilemiş olabilir zaman farkını. 

Daha dünde ergo koltukları eklettim

@Semih Hocam, siparişinizin detayı nedir? Mesaj sürecinde @knocknock Hocamın gördüğü mesajları göremeden "Üretim aşamasında" mesajına atlamış görünüyorsunuz. Ya site arızalı ya da bizim mantığını bilemediğimiz bir süreç başlamış durumda. İlginç!

Saygılar...

@HaKevet hocam sipariş nosu aldığımdan beri (martın son günü yani) dün opsiyon değişikliği bile yapabildim hep üretim aşamasında yazıo bende siteden şüphe ettim ki st temsilcisi haziran teslim dedi hayırlısı bakalım beklemesi bile heyecanlı bu arabanın ???

@HaKevet hocam sipariş nosu aldığımdan beri (martın son günü yani) dün opsiyon değişikliği bile yapabildim hep üretim aşamasında yazıo bende siteden şüphe ettim ki st temsilcisi haziran teslim dedi hayırlısı bakalım beklemesi bile heyecanlı bu arabanın ???
Golf 1.2 tsı bmt 110ps comf. Manuel 
2016 tornado kırmızı 
İçi siyah 
Led arka stop 
17" dijon jant 
Işık görüş paketi 
Panoramık cam tavan 
Bi-xenon ve gündüz led 
Sürüş konf. Paket 
Yer tasarrufu stepne 
Anahtarsız giriş ( güvenli kilitlemesiz) 
Elk katlanır ayna

+  7 nisan (dün) ergoActive Koltuk eklendi...

Geri
Üst Alt