Golf 7 Manuel Comfortline mı, DSG Midline Plus mı?

Travis Bickle

Yeni Üye
İsim
Hakan
Araç
Golf
Haftaya aracımı alıyorum. İlk arabam olucak golf 7 alıcaktım. Sorum şu manuel vites alıp comfortline mı almalıyım yoksa dsg midline plus mı hemen hemen 320 bandında ikisininde fiyatları. Comfortline ın koltukları çok cezbediyor ve midline plus biraz fazla boş geldi ancak otomatik vites her zaman büyük bir artı karar veremedim.

Buyuk sehirdeyseniz dsg

Manuel isi bana zor geliyor yaslandım sanirim :)

Midline dsg zevk ve butcenize gore doldurabilirsiniz

İzmitteyim ve bu yıl sonu işim gereği istanbula taşınıcam o yüzden duygusallığı bırakıp dsg almalıyım galiba 😁 tesekkürler

Merhaba, İstanbul gibi bir sehirdeyseniz bence dsg tercih etmelisiniz. kendim manuel midline kullanıcısıyım hergün yenibosna-sultangazi arası git gel yapıyorum (22 yaşındayım) şimdiden
Manuel kullanmaktan sıkıldım.

Buyuk sehirdeyseniz dsg

Manuel isi bana zor geliyor yaslandım sanirim :)

Midline dsg zevk ve butcenize gore doldurabilirsiniz
İzmitteyim ama işim gereği yıl sonu istanbula taşınıcam sanırım duygusallığı bırakıp dsg almam lazım 😁 tesekkürler

Merhaba, İstanbul gibi bir sehirdeyseniz bence dsg tercih etmelisiniz. kendim manuel midline kullanıcısıyım hergün yenibosna-sultangazi arası git gel yapıyorum (22 yaşındayım) şimdiden
Manuel kullanmaktan sıkıldım.
Evet evet büyük ihtimalle dsg alıyorum zamanla içini ufak ufak doldururum 🙂

Haftaya aracımı alıyorum. İlk arabam olucak golf 7 alıcaktım. Sorum şu manuel vites alıp comfortline mı almalıyım yoksa dsg midline plus mı hemen hemen 320 bandında ikisininde fiyatları. Comfortline ın koltukları çok cezbediyor ve midline plus biraz fazla boş geldi ancak otomatik vites her zaman büyük bir artı karar veremedim.
COMFORTLINE hatta cam tavanlısını bulursan vitessiz bile olabilir.

Mid aracı ne kadar doldurursanız doldurun, koltukları değiştirmedikten sonra mutsuz olacaksınız, kaldı ki Dsg tam bir sürpriz, hele ikinci elde... Şahsi fikrim manuel olsun ama Comfort olsun, şimdiden ne olursa hayırlı olsun.

selamlar.

ACC yaparım Şerit takip takarım diyorsanız DSG. Ama araç yüksek kilometre ve dsg ise direk manuel derim.

Dsg ve yüksek km ikisi birarada ise kıyıda köşede en 10 bin olsun . Varsa fazlası olsun. Ne yapacağı belli olmaz. Ama sıfır yada sıfıra yakın alsaydın al dsg geç derdim.

Ben comfortline alın derim, koltukları yeter, midline'a göre çok farklı bir hava katıyor. Birde ekstraları varsa park sensörü, far yağmur sensörü gibi direk alın derim. Hem ilk aracınızmış manuel olsun.

Çok fazla kişi koltuk demiş. Arkadaşlar bu koltuklar gayet rahat şöyle örnek vereyim Ankara-Yalova 500km yolu tek mola ile gidip geliyorum ve 1 gram ağrı olmuyor. Ayrıca bel desteği mevcut.

Tam tersine Comfortline aracı sürdüğümde baldır desteği tam sizin diz bağlarınıza denk geldiği için ben rahatsız olmuştum ağrı yapmıştı.

Eğer Işık paket Midline Plus ise direk alabilirsin. Işık Paket araçlar ileriye dönük High Gateway ile geliyor birçok özelliği destekler direk. (Golf 7.5 ve 2018 sonrası ise)

Ekli dosyalar

• 093A8A35-C7CA-46EB-92D8-986718A07D60.jpeg
    093A8A35-C7CA-46EB-92D8-986718A07D60.jpeg
    190.9 KB · Görüntüleme: 50
  • 356ABFAA-02B7-4DB4-BB7A-DA7B942CD8DC.jpeg
    356ABFAA-02B7-4DB4-BB7A-DA7B942CD8DC.jpeg
    148.9 KB · Görüntüleme: 50
  • 48BE9297-3942-485E-B01A-3D040E76BF06.jpeg
    48BE9297-3942-485E-B01A-3D040E76BF06.jpeg
    205.4 KB · Görüntüleme: 49
  • 3A302F9A-9B0E-4B63-BAF1-A292C1DD549F.jpeg
    3A302F9A-9B0E-4B63-BAF1-A292C1DD549F.jpeg
    718.1 KB · Görüntüleme: 49

Kes
Haftaya aracımı alıyorum. İlk arabam olucak golf 7 alıcaktım. Sorum şu manuel vites alıp comfortline mı almalıyım yoksa dsg midline plus mı hemen hemen 320 bandında ikisininde fiyatları. Comfortline ın koltukları çok cezbediyor ve midline plus biraz fazla boş geldi ancak otomatik vites her zaman büyük bir artı karar veremedimkesinlik

Geri
Üst Alt