Discovery Pro Mib2.5 Retrofit

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Profilde sürüş asistanı kısmı önceden var mıydı yoksa discover pro’dan sonra mı geldi?

Hayirli olsun hocan güzel günlerde kullanmanız ve gönlünde olan herkese de nasip olması dileğiyle selamlar:)

Oguz ve alan arkadasim, ikinizi de hayirli ugurlu olsun insaallah.
Mib 2.5 cok guzel bir cihazdir, sadece pahali. Ama kullanisligi falan mib 2 den cok ama cok iyidir ve cok fonksiyonludur. Ben cok cihaz sattim ama 2,5 harmanin yerini hic birisi turmaz.
Gule gule kullan kardesim
Tekrardan ikinize de hayirli olsun diliyorum
Selamlar.

hayırlı olsun. çıkan ekran ve üniteyi satmayı düşünüyor musunuz?

Oguz ve alan arkadasim, ikinizi de hayirli ugurlu olsun insaallah.
Mib 2.5 cok guzel bir cihazdir, sadece pahali. Ama kullanisligi falan mib 2 den cok ama cok iyidir ve cok fonksiyonludur. Ben cok cihaz sattim ama 2,5 harmanin yerini hic birisi turmaz.
Gule gule kullan kardesim
Tekrardan ikinize de hayirli olsun diliyorum
Selamlar.
Teşekkür ederim.

Teşekkürler, yansıması gayet şık görünüyor. Standart cihazın arkasında optik kabloyu görünce bizde heyecanlanmıştık maalesef 790 kodlu olanlar yansıtmıyor.
hayırlı olsun mehmet hocam çok yakışmış aracı ilk aldığımda bende discover pro düşünmüştüm ama yapamadan fiyatlar da çok yükseldi .benim hayalet ekran parça kodu 5G1920791A bu navigasyon yansıtma yapıyor diye biliyorum doğru mudur

Son düzenleme:
hayırlı olsun aracın üzerinden çıkan üniteyi satmayı düşünüyormusunuz

hayırlı olsun mehmet hocam çok yakışmış aracı ilk aldığımda bende discover pro düşünmüştüm ama yapamadan fiyatlar da çok yükseldi .benim hayalet ekran parça kodu 5G1920791A bu navigasyon yansıtma yapıyor diye biliyorum doğru mudur
Teşekkür ederim bende geçen sene yapacaktım fiyatlar yüksek dedik ama almadıkça yükseliyor maalesef. 791 üniteler yansıtıyor. Yapmazsanız üniteleri değişelim 🙂. Şaka bir yana maddi durum yeterse alın seneye dahada pahalanır. Sizin araç 7.5 highline mı?

Geri
Üst Alt