Beklenen ErgoActive Koltuk Montajım

Hayırlı olsun, gözün aydın @bnyamnclak . (y)

Midline plus araca ilk yapılması gereken şey koltuk değişimi bence, sana ergoactive koltuk denk gelmesi ise gerçekten müthiş bir şans. :D

Koltukların yere basan halinin fotoğrafı yok mu? :)
Olmaz olurmu ☺️☺️ Hepsini yüklicem ön arka koltuklar :) biraz işlerim var onları bitirir bitirmez :)
A3B50A9E-5757-48C2-B214-770B91F44216.jpeg
383E351A-5376-475A-AE61-D41218164A88.jpeg

Ekli dosyalar

• 6F4FF190-4EBC-4EFD-BBD6-23524BF45DB1.jpeg
    6F4FF190-4EBC-4EFD-BBD6-23524BF45DB1.jpeg
    174.9 KB · Görüntüleme: 22

Hayırlı olsun. Güle güle kullan. Yan kumaslar epey deforme olmuş. Takmadan keske oralari da elden geçirseydiniz. Ömürlük olurdu.

Hayırlı olsun. Güle güle kullan. Yan kumaslar epey deforme olmuş. Takmadan keske oralari da elden geçirseydiniz. Ömürlük olurdu.
Teşekkür ederim hocam sadece oturma kumaşının orasında evet bi sorun var okadar gözümede batmıyo açıkcası elimde de sıfır oturma kılıfıda var daha sonrasında yırtılınca değiştiririm artık ☺️☺️ Şimdilik idare etsin bizi :)

Hayırlı olsun hocam. Ama son fotodaki koltuklar yanları deri değil gibi geldi bana ergoactive koltukların yanları deri olması gerekiyor. Comfortline highline alcantara kumaş koltuklar bunlar bence.

Makyajlı kasalarda deri özelliği kaltı kumaş oldu.
Güle güle kullan içerisinin havasını değiştirmiş @bnyamnclak

Aracımda deri Ergo-Active mevcut. Ayrı bir havası var gerçekten ancak makyajlılarda maliyetten dolayı mı bilmem kaldırmışlar , güle güle kullanın ☺️

Ekli dosyalar

• 19E61D24-B975-43FA-A3D3-27D200DB7404.jpeg
    19E61D24-B975-43FA-A3D3-27D200DB7404.jpeg
    171.6 KB · Görüntüleme: 88
  • C1A552AD-A81A-4DB7-803F-4F17F56D0B0D.jpeg
    C1A552AD-A81A-4DB7-803F-4F17F56D0B0D.jpeg
    144.6 KB · Görüntüleme: 86
Hayırlı uğurlu olsun, mükemmel olmuş. Aracın midline plus ile alakası tamamen kesildi şuan :)

Ya da var mı bilmediğim kalan bir detay :) ruhsatta yazması dışında...

Son düzenleme:
Makyajlı kasalarda deri özelliği kaltı kumaş oldu.
Güle güle kullan içerisinin havasını değiştirmiş @bnyamnclak
Sağolun hocam teşekkürler ☺️
Aracımda deri Ergo-Active mevcut. Ayrı bir havası var gerçekten ancak makyajlılarda maliyetten dolayı mı bilmem kaldırmışlar , güle güle kullanın ☺️
Sağolun hocam teşekkür ederim ☺️
Hayırlı uğurlu olsun, mükemmel olmuş. Aracın midline plus ile alakası tamamen kesildi şuan :)

Ya da var mı bilmediğim kalan bir detay :) ruhsatta yazması dışında...
😂😂 Şuan aynen sadece ruhsatta midline kapı döşemelerine kadar değiştim :)

ACC nin konusunuda başka zaman açarım artık :))

Sağolun hocam teşekkürler ☺️

Sağolun hocam teşekkür ederim ☺️

😂😂 Şuan aynen sadece ruhsatta midline kapı döşemelerine kadar değiştim :)

ACC nin konusunuda başka zaman açarım artık :))
Buldum buldum
Tavan aydınlatmaları 😀:

Bizdekiler, halojen... Led taksak bile aydınlatma tüm her tarafa dağılan bir ışık oluyor.
images.jpeg
images-1.jpeg

Comfortline ve Highline'da, LED etrafı çevrili olduğu için bölgesel aydınlatma yapıyor;
images-2.jpeg
volkswagen-passat-b8-2015-2019-tavan-lambasi-ledli-gri-orj__1489560406711917.jpg

images-3.jpeg

Size masraf çıkarttım kusura bakmayın, ama akşam ikisini yanyana görme imkanınız olursa hak vereceksiniz bana

Buldum buldum
Tavan aydınlatmaları 😀:

Bizdekiler, halojen... Led taksak bile aydınlatma tüm her tarafa dağılan bir ışık oluyor.
Ekli dosyayı görüntüle 56751
Ekli dosyayı görüntüle 56750

Comfortline ve Highline'da, LED etrafı çevrili olduğu için bölgesel aydınlatma yapıyor;
Ekli dosyayı görüntüle 56752
Ekli dosyayı görüntüle 56754

Ekli dosyayı görüntüle 56753

Size masraf çıkarttım kusura bakmayın, ama akşam ikisini yanyana görme imkanınız olursa hak vereceksiniz bana

Listeye ekledim bunu 😂😂 haberim yoktu bundan mesela :) hatta almışken sunroof tuşlusunu alim yarın bir gün bakarsın onuda yaparım 😂😂😂

Hayırlı olsun güle güle kullanın çok rahat gözüküyor
Çok teşekkür ediyorum hocam
Rahatlık konusunda midline koltukları bence daha rahat sebebide komple kumaş olması :) bu koltukların ortası alcantare olduğu için biraz sert ama o sertliğide masajla telafi ettiği için eve şuan rahat 😂😂

Geri
Üst Alt