Beklenen ErgoActive Koltuk Montajım

bnyamnclak

Üye
İsim
Bünyamin
Evet sonunda bittiii 😁😁

Forumdan bilen olsun yakın çevremden bilen olsun. Midline Aracıma
Bir Şans eseri Çıkma ErgoActive koltuk seti almıştım :)) ( Kesinlikle Şans :)) )
Baya bir süre bekledim.
Yeri geldi @Omer58 kardeşim sağolsun onun deposunda bekledi.
Yeri Geldi odamda bekledi.
Yeri Geldi Benimle birlikte arabanın bagajında gezdi 😂😂 evet evet bagajında gezdi :))
Hee bide @Omer58 in arabasında bile gezdi 😉😉

Vee sonunda hak ettiği yere tesisatı çekilip montajı yapıldı. ( Sonunda ) :)

İlk deneyimlerimi dün akşam yaptım masajı olsun koltuk ısıtması olsun ne kadar artık bahar ayında olsakda bu anı çok beklediğim için koltuk ısıtmayı bile çalıştırdım 😂😂 masajın o belden başlayıp yukarıya doğru hafiften çıkması gerçekten araç kullanırken değişik bir hissiyat :)

2AC90BD3-68C2-4461-A663-0994BA2EABB9.jpeg
D8BD83C0-C918-492D-8D06-D67D3F832E52.jpeg
BB7D9E4F-1D38-41AC-8942-8C87072DEC67.jpeg
F929A63D-1C32-4F11-A8B3-7A27D8628C7B.jpeg
79B6AF58-C3DC-4924-A2E3-0ADAFEC2CCEA.jpeg
BD4B943B-C206-4D18-B805-1289B7335175.jpeg

Ayaklar yere basmış hali ☺️ @Furkan
0A7BFC47-35A9-4034-BBEF-B332FFB3CB21.jpeg
05008554-1B3A-478B-965F-3EAE3AC83C43.jpeg
7489217D-36E0-4AB8-AF08-99F537DECB06.jpeg
53701486-750B-487B-A993-2584805883A6.jpeg

Son düzenleme:

🧿 bünyamin süper olmuş fotoğeafların devamını bekliyorum montajı kim yaptı ücreti :) yaz yaz gelsin…

Güle güle kullanmanı dilerim çok güzel olmuş buradan da söyleyeyim:) @Baho_34 abi sendeki koltuklar golf 7 efsanesi bi kere aldığım arabada denk geldi valla imkan olsa arabanı alır koltukları değişip geri satarım😂

Maşallah
Hayırlı olsun Emek vermeden yemek olmazmış misali... Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Güle güle kullan. Masajı bir yana yan bel kısmının deri olması çok güzel bir detay. Bizlerin kronik sorunu o bölgenin tiftiklenip yırtılması. Güzel günlere inşallah... :)

Evet sonunda bittiii 😁😁

Bir Şans eseri Çıkma ErgoActive koltuk seti almıştım :)) ( Kesinlikle Şans :)) )
Baya bir süre bekledim.
Yeri Geldi Benimle birlikte arabanın bagajında gezdi 😂😂 evet evet bagajında gezdi :))

İlk deneyimlerimi dün akşam yaptım masajı olsun koltuk ısıtması olsun ne kadar artık bahar ayında olsakda bu anı çok beklediğim için koltuk ısıtmayı bile çalıştırdım 😂😂 masajın o belden başlayıp yukarıya doğru hafiften çıkması ergeçten araç kullanırken değişik bir hissiyat :)

Ekli dosyayı görüntüle 56725
Ekli dosyayı görüntüle 56727
Ekli dosyayı görüntüle 56723
Ekli dosyayı görüntüle 56724
Ekli dosyayı görüntüle 56726
Ekli dosyayı görüntüle 56728
Hayırlı olsun, gözün aydın @bnyamnclak . (y)

Midline plus araca ilk yapılması gereken şey koltuk değişimi bence, sana ergoactive koltuk denk gelmesi ise gerçekten müthiş bir şans. :D

Koltukların yere basan halinin fotoğrafı yok mu? :)

Masajında ergosunda masajında otomatiğinde değilim fakat yarı deri olan ergo koltuklar çok hoşuma gidiyor ahh ahh diyorum kalıyorum…

Evet sonunda bittiii 😁😁

Baya bir süre bekledim.

İlk deneyimlerimi dün akşam yaptım masajı olsun koltuk ısıtması olsun ne kadar artık bahar ayında olsakda bu anı çok beklediğim için koltuk ısıtmayı bile çalıştırdım 😂😂 masajın o belden başlayıp yukarıya doğru hafiften çıkması ergeçten araç kullanırken değişik bir hissiyat :)

Ekli dosyayı görüntüle 56725
Ekli dosyayı görüntüle 56727
Ekli dosyayı görüntüle 56723
Ekli dosyayı görüntüle 56724
Ekli dosyayı görüntüle 56726
Ekli dosyayı görüntüle 56728
Hayırlı olsun hocam. Ama son fotodaki koltuklar yanları deri değil gibi geldi bana ergoactive koltukların yanları deri olması gerekiyor. Comfortline highline alcantara kumaş koltuklar bunlar bence.

Güle güle kullanmanı dilerim çok güzel olmuş buradan da söyleyeyim:) @Baho_34 abi sendeki koltuklar golf 7 efsanesi bi kere aldığım arabada denk geldi valla imkan olsa arabanı alır koltukları değişip geri satarım😂

Maşallah
Hayırlı olsun Emek vermeden yemek olmazmış misali... Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Güle güle kullan. Masajı bir yana yan bel kısmının deri olması çok güzel bir detay. Bizlerin kronik sorunu o bölgenin tiftiklenip yırtılması. Güzel günlere inşallah... :)
Herkezin iyi dilekleri için çok teşekkür ederim ☺️☺️

Geri
Üst Alt