Uzun ve zorlu bir süreçten sonra sonunda bir Golf 7 sahibi olup aranıza katıldım.

İsim
zafer önder
Araç
GOLF 7 2016 1.4 TSI MANUEL
Herkese merhabalar ilk kez böyle bir foruma üye oldum. Golf 7'nin bendeki bu etkisi pek çok konuda ilkleri yaşatacak gibi duruyor. Her neyse aracı satın almadan önce neredeyse golf 7 ile ilgili açılan her konu başlığını okudum ve araca yapacağım şeylerin kafamda planını yaptım. Oldukça bilgiye aç birisi olarak aranıza katıldım. Bilimsel verilerin, istatistiklerin gücüne ve güvenilirliğine oldukça bağlı, fizik kurallarına saygı duyan :) otomobilci bir ruhum var. Umarım zor şartlarda elde ettiğim aracımı sizlerle fikir alışverişi yaparak ve öğrenerek en iyi kondüsyonunda tutabilirim. Bu arada aracım 16 model 1.4 tsi manuel. Otomatik 1.2 de alabilirdim fakat istanbulda olmama rağmen petrolhead'lik ağır geldi. Tamam belki biraz da arkada bağımsız süspansiyon oluşu beni cezbetmiş olabilir.

Hoşgeldiniz hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız binmek nasip olsun inşallah

2015 1.2 sahibiyim, almak istesem 2016 1.4 manuel isterim ama biraz retrofit düşünüyorsam 1.4 dsg ve 150 HP bulmaya çalışırım

Herkese merhabalar ilk kez böyle bir foruma üye oldum. Golf 7'nin bendeki bu etkisi pek çok konuda ilkleri yaşatacak gibi duruyor. Her neyse aracı satın almadan önce neredeyse golf 7 ile ilgili açılan her konu başlığını okudum ve araca yapacağım şeylerin kafamda planını yaptım. Oldukça bilgiye aç birisi olarak aranıza katıldım. Bilimsel verilerin, istatistiklerin gücüne ve güvenilirliğine oldukça bağlı, fizik kurallarına saygı duyan :) otomobilci bir ruhum var. Umarım zor şartlarda elde ettiğim aracımı sizlerle fikir alışverişi yaparak ve öğrenerek en iyi kondüsyonunda tutabilirim. Bu arada aracım 16 model 1.4 tsi manuel. Otomatik 1.2 de alabilirdim fakat istanbulda olmama rağmen petrolhead'lik ağır geldi. Tamam belki biraz da arkada bağımsız süspansiyon oluşu beni cezbetmiş olabilir.
Aramıza hoş geldiniz

Zor elde edilen şeyin kıymeti daha çok bilinir malum, Allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin (y)

Aramıza hoşgeldiniz keyifli forumlar kazasız belasız sürüşler dilerim.

Aramıza Hoşgeldiniz. Hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Sakıncası yoksa eğer, aracınızın km, paket vs detaylı bilgileri ve ne kadara aldığınızı söyleyebilir misiniz. Piyasa çok karışık olduğu için fikir sahibi oluruz biz de.

yeni aracınız hayırlı olsun kazasız belasız kullanın forumda aradığınız her sorunun cevabını bulabilirsiniz

Aramıza Hoşgeldiniz. Hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Sakıncası yoksa eğer, aracınızın km, paket vs detaylı bilgileri ve ne kadara aldığınızı söyleyebilir misiniz. Piyasa çok karışık olduğu için fikir sahibi oluruz biz de.
Tabii, focus aracım vardı 2013 model ama kazası değişeni boldu maşallah uygun bi fiyata verdim sonrasında golften başka birşey bakmadım 2 hafta boyunca kafaya koymuştum. 16 model 74 binde comfort paket ( ışık veya sürüş konfor paket yok ). 1.4 125 lik 74 binde sol yanda 3 parça boyalı (tamponlarda boya yok) 303 bine vavacarstan aldım. Uygun mu pahalı mı bilmiyorum ancak yaz dönemi gelmeden araçlar arasındaki makas daha fazla açılmasın diye alayım bitsin dedim. Bu arada Vavacars ile ilgili sorularınız olursa da yanıtlayabilirim teşekkürler

Geri
Üst Alt