6.5" MIB II - Appconnect Uyumsuzluğu

@yusuf, passatta bunun aktivasyon bedeli 800 TL değil miydi , 1.300 baya çok geldi :)
Çok mok demeyip yaptıracaz tabiki ama öncelikle motor ekipman ve aksesuarlarımı tamamlayacağım. Muhtemelen bu iş de kış'a kalır :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba, konuyu baştan sona okudum ve en azından birlikte hareket edip, sahip olmamız gereken bir özelliğin haksız bir şekilde bizlere verilmeyişine karşı sesimizi yükseltmek adına, change.org kampanyasına da katıldım, az önce Doğuşa mail de attım. Hemen telefonla geri döndüler. Konuyla ilgili bilgileri çok kısıtlı. "Google ve apple'ın politikası dolayısıyla bu özellikleri kullanamıyorsunuz" diyip, kod temini ile servisten 2. jenerasyon aletlerde kısıtlı da olsa bazı özelliklerin açılabildiğini benden öğrendiler. Yani bende voice tuşu olmayan 6,5" bir composition media'nın takılı olduğu, menüsünde mirrorlink app-connect benzeri bir sekmenin bulunmadığını söylememe rağmen, donanımsal olarak bir fark olmadığını, ilerde bir yazılımla bu özelliklerin haritalar da kullanılabilecek şekilde tüm composition medialara serviste ilave edilebileceğini söyledi. Kafamda sorularla bu konuda beklemede olan golftutkusu kervanına ben de katıldım. Ama bir çıkarımım var ki; o da Doğuş veya Türkiye'de tüketici hakları benzeri bir yolla bu konuda bir sonuç almanın Almanya'ya başvurarak sonuç almaktan çok daha zor olduğu.

Ben iki üç hafta önce Golf siparisi verdim. Geri görüş kamerası ve app connect istedim. Bu durumla karşılaşma ihtimalim var mıdır?

Kesinlikle böyle bir ihtimal yok ;)
Sizce?

Aracım bugün 5. üretim gününde(Sistemden gördüm) Tahminlerinizce ortalama ne zaman bayiye gelmiş olur? Sistemde görünün OCAK 1. Hafta(gemi sırası beklememesi için sistemde not var. kendimde gördüm bu notu)

Sizce?

Aracım bugün 5. üretim gününde(Sistemden gördüm) Tahminlerinizce ortalama ne zaman bayiye gelmiş olur? Sistemde görünün OCAK 1. Hafta(gemi sırası beklememesi için sistemde not var. kendimde gördüm bu notu)
Aralık sonuna doğru bayide olacaktır

Aralık sonuna doğru bayide olacaktır
İnşallah. (12 opsiyon var geciktirir mi bilemiyorum tabi)

Ben PXB eklettim. DLA yok. Farlarım xenon basic mi yoksa plus mı olacak? Çünkü plus farların daha artı özellikleri var. Yüke göre uzaklık ayarlama, uzun yolda sol farı aşa bakıp sağ farı uzagı gostermesi gibi vs...

Birde hız limitleri vs gibi tabelaları okuyan sistem hangisi? Ben muhtemel bunu ekletmedim. Sonradan ekletebilir miyim?

Çok teşekkürler,

İnşallah. (12 opsiyon var geciktirir mi bilemiyorum tabi)

Ben PXB eklettim. DLA yok. Farlarım xenon basic mi yoksa plus mı olacak? Çünkü plus farların daha artı özellikleri var. Yüke göre uzaklık ayarlama, uzun yolda sol farı aşa bakıp sağ farı uzagı gostermesi gibi vs...

Birde hız limitleri vs gibi tabelaları okuyan sistem hangisi? Ben muhtemel bunu ekletmedim. Sonradan ekletebilir miyim?

Çok teşekkürler,
U led gelecek sizde. Basic değil.

İkinci sorumada cevap alırsam çok sevinirim.
Hocam eğer uzun far asistanı almış olsaydınız line assist ve sign assist özelliğini vag com ile açabilirdik. 

Sign assist paketi ya da dla almadıysanız aracınızda bu özellik yok.

Hocam eğer uzun far asistanı almış olsaydınız line assist ve sign assist özelliğini vag com ile açabilirdik. 

Sign assist paketi ya da dla almadıysanız aracınızda bu özellik yok.
Sign yada DLA yok. Lane assist var sadece. Teşekkürler bilgi için.

Lane assist varsa vag com ile sign assist açarız hocam cokk yüksek ihtimal ile. Yani tabela okuyabilir araç ;)
E süper?

Daha önce yaptınız mı? Garantiye olumsuz etki eden bir durum mu? İstersem kiminle iletisime geçmeme gerekir? Maliyet vs?

E süper?

Daha önce yaptınız mı? Garantiye olumsuz etki eden bir durum mu? İstersem kiminle iletisime geçmeme gerekir? Maliyet vs?
Hocam daha önce dla olan araca sign ve lign assist açtım. 

Maliyet yok :)

Gelirsiniz açmayı deneriz. Eğer olmazsa değişiklikleri geri alırız ;)

Geri
Üst Alt