Troc Kodlama İçin Yardım

DuzboruDownpipe

Katılımcı Üye

İsim
Ali
Selamlar, arkadaşımın 2019 troc aracına şerit takip ve diger gizli ozellikleri açtırmak istiyoruz. Kocaeli veya Sakarya'da yardimci olabilecek var mı?

Ali hocam merhaba bende kablo var kendi aracımın gizli özelliklerini açıp basit kodlamaları yapıyorum. İsterseniz deneriz.
Ama şerit takipi bilmiyorum tabi direkt vcds ile açılabiliyor mu üstadlar bilir...

Ali hocam merhaba bende kablo var kendi aracımın gizli özelliklerini açıp basit kodlamaları yapıyorum. İsterseniz deneriz.
Ama şerit takipi bilmiyorum tabi direkt vcds ile açılabiliyor mu üstadlar bilir...
Ömür hocam teşekkürler, @Gökhan Bilgin özelden uzaktan baglantiyla yapabilirim yazdı ancak kablom yok maalesef. Serit takip kodlaması da vcds ile açılıyor diye biliyorum. Sizin kablonuzla Gökhan hocam da uygun görürse uzaktan bağlanabiliriz.

Ömür hocam teşekkürler, @Gökhan Bilgin özelden uzaktan baglantiyla yapabilirim yazdı ancak kablom yok maalesef. Serit takip kodlaması da vcds ile açılıyor diye biliyorum. Sizin kablonuzla Gökhan hocam da uygun görürse uzaktan bağlanabiliriz.
tamamdır yardımcı olurum haberleşelim. (y)

Kalibrasyon lazım Şerit takip düşündüğünüz kadar kolay bir işlem değil :) kalibrasyon ve adaptasyon işlemleri doğru olmazsa şeritleri ortalamaz araç şerit içerisinde gezinir. Bence işin ehli birine yaptırın derim 👍 güvenli sürüşler

Geri
Üst Alt