Lane Assist 60Sn İsteyen

CemK

Katılımcı Üye

İsim
Cem
Lane Assist'in uyari verme suresini 60sn ye uzatmak isteyen varsa bikac kişiye yardımcı olabilirim :)

Kamera 654H yad 654L sürümünde olmali.

Uzaktan olacaksa Vas5054'unuz olmali.

Buldunuz mu hocam ayarı👏😅 valla eğer olursa tarifini özelden alabilirim.

2AA36D52-B633-46F6-94D4-8F0B75A684E3.jpeg

@Recep Gül maalesef oyle ayarlık bişey değil, tarif ederim demedim hocam bikac kişiye yapayim dedim :) Senin kamera zaten yazilim olarak G, H yada L olmali, yazilim yukseltmeside gerekir sende.

@Recep Gül maalesef oyle ayarlık bişey değil, tarif ederim demedim hocam bikac kişiye yapayim dedim :) Senin kamera zaten yazilim olarak G, H yada L olmali, yazilim yukseltmeside gerekir sende.
olmaz mı diyorsunuz. Donanım numarası H diyor ama yanıldım sanırım. Müsait olduğunuzda bir haber edin deneyelim isterseniz

@Recep Gül hocam Yazilim Numarasi/Surumu 3Q0980654H yada L olacak, seninki de yukseltilebilir aslinda ama arabada diğer donanimlar config felan bakmak lazim. Donanım versiyonunda yazan H Hardware anlamina geliyo yani orda her zaman H yazar zaten :)

Lane Assist'in uyari verme suresini 60sn ye uzatmak isteyen varsa bikac kişiye yardımcı olabilirim :)

Kamera 654H yad 654L sürümünde olmali.

Uzaktan olacaksa Vas5054'unuz olmali.
Hocam benim 2014 araçta olur mu ama vas yok 😔

Bende de 120sn ve gayet memnunum şu anda. Fazlasına gerek yok diye düşünüyorum şahsen. Tercih meselesi ☺️

Geri
Üst Alt