Dikkat bu bir BMW gönderisidir :)

Hayırlı olsun. Ben de Golf den sonra bende 4 serisine geçmek istiyordum bir zamanlar. 95 e aldığım aracın sıfırı bile 1 milyonlara yaklaşınca anca hayal oldu.
Tekerinize taş değsin de o mavi boyaya değmesin inşallah :)

Hayırlı olsun. Ben de Golf den sonra bende 4 serisine geçmek istiyordum bir zamanlar. 95 e aldığım aracın sıfırı bile 1 milyonlara yaklaşınca anca hayal oldu.
Tekerinize taş değsin de o mavi boyaya değmesin inşallah :)
Teşekkürler hocam Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah. :) 4 seriside güzel seçenek ama eski kasada pek tavsiye etmem.

Uzun bir aradan sonra herkese tekrar merhaba.
Tanıyanlar bilir 2021 yılında biraz daha aktif idim.
Taa ki aracımı satana kadar :)
2017 model 1.4 TSİ Golf sahibiydim. 2021 Haziran ayında aracımı 295.000 TL'ye sattım ve birkaç alanda yatırım yaptım. Her ne kadar artan araç fiyatlarından etkilensemde çokşükür isteğim aracı alabildim. İlk başta aklımda F30 kasa bir araç vardı ama fiyatlarının çok aşırı derecede artması ve istediğim km. ve donanımda araç bulamamamdan dolayı rotayı 2019-2020-2021 model G20 kasaya çevirdim. Aracı geçen hafta cuma günü Çanakkale'den aldım. 30.000 km'de hatasız boyasız. Opsiyon olarak fabrika çıkışlı 19'' BMW İndividual jantlar ve Lazer farlara sahip. Sürüş hissiyatı olsun gaz tepkimesi olsun gayet başarılı bir araç. Aracı daha önce 2000 km sürmemde bu aracı tercih etme sebeplerimden biriydi. Şuan için aklımda birkaç proje var ama yazı bekleyeceğim sanırım. Aracımın şuan tek fotoğrafı var. Yıkatıp yenilerini eklerim.Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah. Hatırlatma amacı ile eski aracımında fotoğrafını ekleyeceğim. Herkese sağlıklı ve huzurlu günler.

Ekli dosyayı görüntüle 55493Ekli dosyayı görüntüle 55494
Hayırlı olsun tehlikeli makina :)

Geri
Üst Alt