Dikkat bu bir BMW gönderisidir :)

BG2017

Üye
İsim
BURAK GAZCIOĞLU
Uzun bir aradan sonra herkese tekrar merhaba.
Tanıyanlar bilir 2021 yılında biraz daha aktif idim.
Taa ki aracımı satana kadar :)
2017 model 1.4 TSİ Golf sahibiydim. 2021 Haziran ayında aracımı 295.000 TL'ye sattım ve birkaç alanda yatırım yaptım. Her ne kadar artan araç fiyatlarından etkilensemde çokşükür isteğim aracı alabildim. İlk başta aklımda F30 kasa bir araç vardı ama fiyatlarının çok aşırı derecede artması ve istediğim km. ve donanımda araç bulamamamdan dolayı rotayı 2019-2020-2021 model G20 kasaya çevirdim. Aracı geçen hafta cuma günü Çanakkale'den aldım. 30.000 km'de hatasız boyasız. Opsiyon olarak fabrika çıkışlı 19'' BMW İndividual jantlar ve Lazer farlara sahip. Sürüş hissiyatı olsun gaz tepkimesi olsun gayet başarılı bir araç. Aracı daha önce 2000 km sürmemde bu aracı tercih etme sebeplerimden biriydi. Şuan için aklımda birkaç proje var ama yazı bekleyeceğim sanırım. Aracımın şuan tek fotoğrafı var. Yıkatıp yenilerini eklerim.Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah. Hatırlatma amacı ile eski aracımında fotoğrafını ekleyeceğim. Herkese sağlıklı ve huzurlu günler.

IMG_2887.jpg237AF9A5-2862-45A1-8625-5325B0D0D125.jpeg

Hayırlı olsun yeni aracınız, Keyifli sürüşler dilerim

hayırlı olsun kazasız belasız 🙏 bende de 2018 golf var eylül de aldım inşallah bende sizin gibi bi sıçrayış yapabilirim 😊

Yeni aracınız hayırlı olsun Allah kazasız belasız iyi günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah.

Hayirli olsun Burak hocam gule gule kullanın golfunuzu hatirladim param olsa düşünmeden alacaktım nasip olmadı:(

Hayırlısı olsun. Kazasız belasız kullanmak nasip etsin.

Hayırlı olsun hocam, Allah kaza bela vermesin. Önceki aracınız da ateş ediyordu, taramalı versiyona geçmişsiniz. :) Golf’ten sonra çok mantıklı bir seçim olmuş.(y)

@BG2017 Hayırlı uğurlu olsun Burak hocam, Allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin.

Otomobil tercihlerine güvendiğim birkaç kişi G20 sahibi oldular ve övüyorlar, yine güzel bir araç sahibi olmanıza sevindim. Bol bol yakışıklı fotoğraf/video bekliyoruz. ;)(y)

Uzun bir aradan sonra herkese tekrar merhaba.
Tanıyanlar bilir 2021 yılında biraz daha aktif idim.
Taa ki aracımı satana kadar :)
2017 model 1.4 TSİ Golf sahibiydim. 2021 Haziran ayında aracımı 295.000 TL'ye sattım ve birkaç alanda yatırım yaptım. Her ne kadar artan araç fiyatlarından etkilensemde çokşükür isteğim aracı alabildim. İlk başta aklımda F30 kasa bir araç vardı ama fiyatlarının çok aşırı derecede artması ve istediğim km. ve donanımda araç bulamamamdan dolayı rotayı 2019-2020-2021 model G20 kasaya çevirdim. Aracı geçen hafta cuma günü Çanakkale'den aldım. 30.000 km'de hatasız boyasız. Opsiyon olarak fabrika çıkışlı 19'' BMW İndividual jantlar ve Lazer farlara sahip. Sürüş hissiyatı olsun gaz tepkimesi olsun gayet başarılı bir araç. Aracı daha önce 2000 km sürmemde bu aracı tercih etme sebeplerimden biriydi. Şuan için aklımda birkaç proje var ama yazı bekleyeceğim sanırım. Aracımın şuan tek fotoğrafı var. Yıkatıp yenilerini eklerim.Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah. Hatırlatma amacı ile eski aracımında fotoğrafını ekleyeceğim. Herkese sağlıklı ve huzurlu günler.

Ekli dosyayı görüntüle 55493Ekli dosyayı görüntüle 55494
Hayırlı olsun🧿
Ammma sizin Golf bundan yakışıklıymış😎

Hayırlı olsun yeni aracınız, Keyifli sürüşler dilerim
Teşekkür ederim.
hayırlı olsun kazasız belasız 🙏 bende de 2018 golf var eylül de aldım inşallah bende sizin gibi bi sıçrayış yapabilirim 😊
Teşekkür ederim cümlemize inşallah. Doğru alanda yatırımla neden olmasın :)
Hayirli olsun Allah kaza bela vermesin
Teşekkürler hocam cümlemize inşallah.
Yeni aracınız hayırlı olsun Allah kazasız belasız iyi günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah.
Teşekkür ediyorum. amin cümlemize inşallah.
Teşekkürler.
Hayırlı olsun Burak. Güle güle kullan. Cok güzel duruyor
Teşekkürler Oğuz hocam.
Hayirli olsun Burak hocam gule gule kullanın golfunuzu hatirladim param olsa düşünmeden alacaktım nasip olmadı:(
Çok teşekkürler. Eski aracım size yakın Samsun'da şuan ve 585.000 tl ye ilanda :) çok düşünülecek bir rakam değil maalesef :)
Cillop masallah

Listeye aldım ustad :)
Adrese göndersek borç kapanır mı :)
Hayırlısı olsun. Kazasız belasız kullanmak nasip etsin.
Teşekkür ederim. Hepimize inşallah.
Hayırlı olsun hocam, Allah kaza bela vermesin. Önceki aracınız da ateş ediyordu, taramalı versiyona geçmişsiniz. :) Golf’ten sonra çok mantıklı bir seçim olmuş.(y)
Teşekkürler Yunus Hocam. 3-4 seçenek arasında eleye eleye buna karar verdik. Bu aracı aldığımız rakamlara 2018-2019 5 seriside alınıyordu ama yaş olarak biraz ağır kaçar diye tercih etmedik. Onun haricinde passat-arteon ve birkaç uçuk model vardı :)
@BG2017 Hayırlı uğurlu olsun Burak hocam, Allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin.

Otomobil tercihlerine güvendiğim birkaç kişi G20 sahibi oldular ve övüyorlar, yine güzel bir araç sahibi olmanıza sevindim. Bol bol yakışıklı fotoğraf/video bekliyoruz. ;)(y)
Teşekkür ederim Furkan Hocam. Biz aynı aracı eylül ayında çok yakın bir akrabamıza aldık ve gerek şehiriçi gerek şehirlerarası çok kullanma imkanım oldu. Eğer kullanmasaydım böyle birşey tercih edermiydim bilmiyorum. İnsan o kadar fazla araca bakınca bu paralara başka araçlar alınabilir diye düşünüyor ama realitede pek de aynısı olmuyor.
Hayırlı olsun🧿
Ammma sizin Golf bundan yakışıklıymış😎
Teşekkür ederim. Golfün yeri ayrı hocam bu araçta da 19'' jant var golfte de 19'' jant vardı ama arada ciddi anlamda konfor farkı var. Açık ara golf daha konforluydu o ebattaki jantlarda. :)

Geri
Üst Alt