GOLF 7 NAVİMEX ANDROİD MULTİMEDİA

daha önceki 2011 hyundai elantra aracımda bu markayı kullandım. vasat bir ürün. radyo tuneri zayıftı, çoğu kanalı parazitli çekiyordu. en güzel tarafı arka kamerası çok net gösteriyordu ve bluetooth. ses kalitesi ve tuner açısından vasat bir cihaz.  bu tür markaların (navimex,navigold vs.) çoğu aynı kalitede. fazla bir beklenti içinde içinde olmayın. orjinalini ararsınız.

Hayırlı olsun hocam. Ürün ile ilgili merak ettiğim hususlarda bilgi verebilirsen sevinirim;

-Aracın tüm ayarları yer alıyor mu? Lastik basınç sensörü sıfırlama, özelliklerin açılıp kapatılması v.b

-bluetooth kalitesi nasıl? Aracı kullanırken telefon görüşmesinde yol vb gürültü ile karşı taraf net duyabiliyor mu?

-Orjinal ön arka park sensörün varsa cihaz ekranı destekliyor mu?

Teşekkürler
Orjinal olmayan cihazlar genelde üzüyor kullanıcıları

@ft19 @yusuf görüşleriniz için teşekkürler. Ancak mevcut bluetooth suz ve ekran çözünürlüğü/rengi berbat composition color kadar beni hiçbirşey üzmez diye düşünüyorum. Her arabaya bindiğimde o ekranı görmek beni kahrediyor. 10 sene önceden kalma gibi arabaya hiç yakışmıyor. Bluetooth telefon görüşmesi için olumlu görüş alırsam 10.2" navimex i almayı düşünüyorum. Az para olmadığından deneyimlerden faydalanmak gerekli görünüyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ft19 @yusuf görüşleriniz için teşekkürler. Ancak mevcut bluetooth suz ve ekran çözünürlüğü/rengi berbat composition color kadar beni hiçbirşey üzmez diye düşünüyorum. Her arabaya bindiğimde o ekranı görmek beni kahrediyor. 10 sene önceden kalma gibi arabaya hiç yakışmıyor. Bluetooth telefon görüşmesi için olumlu görüş alırsam 10.2" navimex i almayı düşünüyorum. Az para olmadığından deneyimlerden faydalanmak gerekli görünüyor.
Bluetooth ve geri görüş kamera desteği için benim şu an kullandığım çinli 6.5 ekranı öneririm hocam. 

IMG_1033.JPGIMG_1034.JPG

Arkadaslar ben de kendi aracimda cyclone win.ce tabanli multimedia kullaniyorum.f/p olarak tavsiye edebilirim.

Bluetooth hic sorunsuz.zaten orjinalden cd mekanizmasi yok.usb sorunsuz.sd sorunsuz.navigasyon guncel,dogru ve sorunsuz.ekran goruntusu ve kalitesi beklentinin ustunde.dokunmatigi iyi.piano black cercevesi orjinal gibi.arac ozellikleriyle (lastik basinci,yagmur sensoru,isik seviyesi,acma kapama ayarlari vs. Tamami sorunsuz.)ipod iphone baglantisi sorunsuz.

Uniteyi taktigimdan beri sorun diye adlandirilabilecek şeyler;

Direksiyon tuslarinda parca ileri-geri tuslari ters calisiyor.ancak elim alisti.sorun etmiyorum.

Saatini ve tarihini ne kadar ayarlarsam ayarlayayim,arac uyku moduna gectiginde eski haline donuyor.(eski hali saat kullandigimiz yerel saatin 1 saat gerisi.takvim gosteriş sekli YY/AA/GG

Radyosu pek basarili degil.tv antenini ise montaj yaparken hic takmadim dahi.cekmeyeceginden emin oldugum icin..

20161001_220152.jpg

20161001_153240.jpg

20161001_220121.jpg

20161001_220304.jpg

Daha öncede demiştim. Bu tür cihazların radyo tunerleri ve tv tunerleri kalitesiz. Diğer özellikleri (navigasyon,arka kamera,Bluetooth vs.)fena değil, iş görüyor.
Sanırım orjinal den sonra bu tür cihazların en iyisi necvox marka.Fiyatı biraz pahalı,2000tl üstü.
Ben ileride alacak olsam çinden gelen 6.5 inç cihazın biraz daha gelişmesini beklerim ve onu alırım. Fiyat ve performans açısından.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Daha öncede demiştim. Bu tür cihazların radyo tunerleri ve tv tunerleri kalitesiz. Diğer özellikleri (navigasyon,arka kamera,Bluetooth vs.)fena değil, iş görüyor.
Sanırım orjinal den sonra bu tür cihazların en iyisi necvox marka.Fiyatı biraz pahalı,2000tl üstü.
Ben ileride alacak olsam çinden gelen 6.5 inç cihazın biraz daha gelişmesini beklerim ve onu alırım. Fiyat ve performans açısından.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam çindeki ekran fiyat performans olarak hepsinden önde bence. Özellikle çözünürlük olarak çok iyi :)  gelişecek bir türkçe dil var:)

@yusuf türkçe dil desteği haricinde; car menüsünden araç bilgilerinin tamamına ulaşılabiliyormu. bluetooth vs. sağlıklı çalışıyormu. geri görüş kamerası desteği varmı. kullanan biri olarak cevaplarsanz memnun olurum.

@yusuf türkçe dil desteği haricinde; car menüsünden araç bilgilerinin tamamına ulaşılabiliyormu. bluetooth vs. sağlıklı çalışıyormu. geri görüş kamerası desteği varmı. kullanan biri olarak cevaplarsanz memnun olurum.
Hocam şuan için söyledikleriniz içinde sadece araç durumu(golf resmi olan ekran) yok. Onu da getirmek için çalışıyor Yusuf Abi. 

Bluetooth çok güzel çalışıyor, geri kamera desteği var ben taktım ve çok memnunum. 

@fcsrn Eren senin cihaz 5'' değilmiydi. ne ara değiştirdin. Bende getirtecektim aslında ama, doların yükselmesi nedeniyle askıya aldım. montaj ve kodlamadan sonra sorunsuz çalışıyormu.

@fcsrn Eren senin cihaz 5'' değilmiydi. ne ara değiştirdin. Bende getirtecektim aslında ama, doların yükselmesi nedeniyle askıya aldım. montaj ve kodlamadan sonra sorunsuz çalışıyormu.
Hocam 6.5 ekran parasını sonuna kadar hakediyor. Bluetooth kalitesi çok iyi. Kamera desteği var. Çözünürlük çok iyi. Tek sıkıntı ingilizce olması. Benim için o da sorun değil.

Sen cihazı Patrick tenmi almıştın hocam. Fiyat neydi

5" ile 6.5" arasında sadece boyut farkı var, bi de 6.5" çözünürlük olarak daha iyi. 

Bende 5" olanı satabilirsem 6.5" olana geçeceğim.

Komple sorunsuz çalışıyor. Bir sıkıntısı yok. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

5" ile 6.5" arasında sadece boyut farkı var, bi de 6.5" çözünürlük olarak daha iyi. 
Bende 5" olanı satabilirsem 6.5" olana geçeceğim.
Komple sorunsuz çalışıyor. Bir sıkıntısı yok. 
Teşekkürler Eren.

Geri
Üst Alt