Otoyol ve Köprü Geçişlerinde OGS Kaldırılacak, Son Tarih 31 Mart

Selam arkadaşlar ben işlemleri yaptırdım OGS iptal edildi fakat içerisindeki ücret bir ay sonra hesaba geçecek. Anında geçirilse çok iyi olurdu aslında.

merhaba arkadaşlar sabah OGS yı değiştirmek için vakıfbanka gittim kapıdan geri döndüm henüz işlemler başlamadı cihaz ücretlerinin iadesi ile ilgili bilgi bekliyoruz dediler vakıfbanktan değistirebilen varmı acaba

merhaba arkadaşlar sabah OGS yı değiştirmek için vakıfbanka gittim kapıdan geri döndüm henüz işlemler başlamadı cihaz ücretlerinin iadesi ile ilgili bilgi bekliyoruz dediler vakıfbanktan değistirebilen varmı acaba
İşbankasından 3 adet cihazımı iptal edip hgs etiketlerini aldım. Cihaz ücret iadesi olmayacakmış bakanlığın yazısı varmış bununla ilgili. Ogs bakiye iadeleri 1 ay içinde karta yansıyacakmış

OGS bakiyeleri aktarılacak fakat OGS cihazı ücreti iade olmayacak. Halen neyin bilgisini bekliyorlar ki? Yukarıda da paylaştığımız KGM'nin açıklamasında detaylıca yazıyor. https://www.kgm.gov.tr/Sayfalar/KGM/SiteTr/Duyurular/DuyuruDetay.aspx?Parameter=1071

Yayınlanan bilgi görseli.

31 Mart'tan sonra ogs tamamen iptal olmuş olacak.

Ogs_Hgs_K%C4%B1lavuz.jpg

Geri
Üst Alt