Heyecanla bekliyorum

HCIHAN

Üye
İsim
Hüseyin
Artık son gece arkadaşlar öğleden sonra araci teslim edecekler. Heyecanlıyım. Kısa sürede sayenizde bir çok şey ogrendim. Aracı alirken de dikkat edilecek hususları bir yere yazdim. Emeginize saglik belkide araniza katılan son üyeyim. sizden daha cok şey öğreneceğim. Teşekkürler. ..

Artık son gece arkadaşlar öğleden sonra araci teslim edecekler. Heyecanlıyım. Kısa sürede sayenizde bir çok şey ogrendim. Aracı alirken de dikkat edilecek hususları bir yere yazdim. Emeginize saglik belkide araniza katılan son üyeyim. sizden daha cok şey öğreneceğim. Teşekkürler. ..
Hoşgeldin @HCihan,umarım herşey gönlünce olur,hayırlı,uğurlu ve kazasız günler dilerim :)  bu gece uyku yok anlaşılan :)

@Jesi, aynen öyle oldu. Inşallah. Çok teşekkür ederim. Herkes için kazasin gunler dilerim :masallah: . 

Hadi hayirli olsun hocam yeni golfunuzun tadini cikarin!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aramıza Hoşgeldiniz hocam. Aracınız hayırlı olsun. Teslimat sırasında çekilmiş fotoğraf istiyoruz :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

@HCihan Hayırlı uğurlu olsun. Özellikle teslimat aşamasından bol bol fotoğraf bekliyoruz :)  

Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.

Hayırlı olsun Kazasız Belasız Güzel Günlerde kullanın Fotoğrafları bekliyoruz.

Hayırlı olsun,en keyifli zamana gelinmiş,

Sent from my iPad using Tapatalk

Highline aracın yeri ayrıdır tabi kazasız belasız sürüşler güzel günlerde kullanın.

Geri
Üst Alt