Allstar donanım seviyesinin özellikleri

Arkadaşlar Allstar adında yeni donanım çıkmış ve fiyatıda hiç az değil neredeyse higline fiyatında . Bence hiç tutmayacak önce var olanlardan bahsedeyim U led var madrid jant var kırmızı dikiş vs. olmayanlar ambiyansaydınlatma , ışık paket, spor alcantara,premium ekran, piano black,elektrikli katlanır ayna  .Biz R-line beklerken Allstar çıktı karşımıza  

Değerli Hocam estağfurullah..

Fark ettiğiniz değişiklik ve yenilikleri bizlerle paylaşmanız bizi sevindirir.

25 şubatta henüz hiç kimsenin haberi yokken duyurmuştuk biz bu haberi.

Ayrıca R line da alınabiliyor artık..

Forumda daha önce konusu açılmış, tartışılmıştı, yönetici arkadaşlarımız, mesajı ilgili yere taşıyacaktır.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Değerli Can Hocam; yanıtınız için teşekkürler..

Murat Hocam benim fark etmemden 38 dakika önce gereğiniz yapmış ellerine sağlık..  @maniax

Ellerinde 1.2 hazır araçlar varmı bakabilen oldumu? Adamlar resmen istediğim arabayı yapmış adınıda all star koymuşlar :)  

cam tavan kesinde olursa ışık paketli hazır araç varmıdır? İlk fırsatta gideceğim. 

Birde tornado kırmızı olursa tadından yenmez. 

Ellerinde 1.2 hazır araçlar varmı bakabilen oldumu? Adamlar resmen istediğim arabayı yapmış adınıda all star koymuşlar [emoji4] cam tavan kesinde olursa ışık paketli hazır araç varmıdır? İlk fırsatta gideceğim. 

Hocam stok durumunu şu numaradan öğrenebilirsiniz 0 (212) 335 04 44

Sent from my iPhone using Tapatalk

Değerli Can Hocam; yanıtınız için teşekkürler..

Murat Hocam benim fark etmemden 38 dakika önce gereğiniz yapmış ellerine sağlık..  @maniax
Rica ederim, Murat hocam sıkı takipçi olarak hemen fark edip, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ellerinde 1.2 hazır araçlar varmı bakabilen oldumu? Adamlar resmen istediğim arabayı yapmış adınıda all star koymuşlar :)  

cam tavan kesinde olursa ışık paketli hazır araç varmıdır? İlk fırsatta gideceğim. 

Değerli Hocam, 

Sanırım olmaz..

Çünkü stoklara 25 Şubatta yani nerdeyse henüz girdi bu araç. .

Yine de sorgulamakta fayda var Muhammed Hocam sağolsun iletişim merkezinin telefonunu iletmiş. 

Önce Highline a ek yazıyordu şimdi düzeltme yapmışlar Comfortline a ek yazıyor. 

Screenshot_20160326-221540.png

çok artısı yok ama güzel ayrıntıları var diyelim..jant biraz gözü yoruyor gibi geldi bana ..zevkler ve renkler diyelim  :(  ben arabamdan memnunum 1 yıl olacak yakında... 1 yıllık artı ve eskilerini de foruma yazacagım..

Moderatör tarafında düzenlendi:
@silvershadow hocam bugün bayiye uğradım en erken mayıs ortasında gelecek bir tane 1.2 dsg  tornado kırmızı var. Cam tavan yoktu eklettim. Geri görüş ve anahtarsız çalıştırma ekleyitecektim fakat bu pakete cam tavandan başka bir şey eklenmiyor dediler. Fiyatta zam gelmezse %3+%2 82200 gibi bir rakam oluyor. 

Ne dersiniz? @Orhan Hoca @yusuf @maniax @silvershadow 

Tabiki diğer dostlar fikirleiniz önemli

yorumlarınıza göre kapora gönderip aracı ayırttıracağım. 

Tornado kullanana arkadaşlarda katkıda bulunursa sevinirim. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

@silvershadow hocam bugün bayiye uğradım en erken mayıs ortasında gelecek bir tane 1.2 dsg  tornado kırmızı var. Cam tavan yoktu eklettim. Geri görüş ve anahtarsız çalıştırma ekleyitecektim fakat bu pakete cam tavandan başka bir şey eklenmiyor dediler. Fiyatta zam gelmezse %3+%2 82200 gibi bir rakam oluyor. 

Ne dersiniz? @Orhan Hoca @yusuf @maniax @silvershadow 

Tabiki diğer dostlar fikirleiniz önemli

yorumlarınıza göre kapora gönderip aracı ayırttıracağım. 

Tornado kullanana arkadaşlarda katkıda bulunursa sevinirim. 
Değerli Ümit Hocam;

Eğer ekonomik olarak beklemenizi gerektiren bir durum yoksa Mayısı beklemeyin derim.

Martta dost drive bitebilir de.. Uzayacağına dair haftalar öncesinden belli olurdu genellikle. Böylece bekledikleri zammı da yapmış olurlar. 

Şu anda %5 ila %6 indirim alınabiliyor.

İzmir Vosmer 1.2 DSG donanımlı Golf cenneti fakat %3 bellllki %5 imkansız...

Bana kalırsa İstanbul'daki bayileri tek tek aramalı. Doğuş merkez bazılarını göremiyor bayiler kendilerine ayırdıkları için.

Mutlaka vardır seçenekler fazlasıyla. Ayrıca şu anda gümrükte bekleyen onca aracın arasında sizin olmayı bekleyen bir Golf olabilir... :)

Hayırlısı olsun Hocam.

Geri
Üst Alt