Golf 7 Comfortline far için led önerisi

Birol61

Üye
İsim
Birol
Arkadaslar 2015 golf7 comfort aracıma led h7 h15 takmak istiyorum.fakat far mercekli olmayinca memnun kalmazsiniz gibi yorumlar okudum uygulama yapan memnun kalan varmidir.birde h7 h15 hangi marka onerirsiniz.tesekkur ederim

Merceksiz Far'a Led birçok açıdan olmaz, teknik bi dünya açıklama yapabilirim ama ozeti olmaz :)

Halojen ama daha güçlü ve rengi daha beyaz ampuller daha faydali olacaktir.

Led asla olmaz değil elbette ama TR'de maalesef iyi tasarlanmış kaliteli bir Led edinmeniz zor değil imkansiz, çünkü getirilmiyor. Sebebi oldukca pahali olmalari, imkan varsa onlardan getirtirseniz olur tabii.

Hocam Ne oldu satışdan vazmı geçildi.

280 den ilana çıkılacaktı geçen ay

Peki bu ampuller hakkında bildiginiz bir öneri varmi efendim
Philips Xtreme Vision H7 (iyi aydınlatma / uzun ömürlü 450 saat)

Osram Night Breaker 200 H7 (daha iyi aydınlatma / kısa ömürlü 250 saat)

Philips Racing Vision H7 (daha iyi aydınlatma / kısa ömürlü 250 saat)

"""standart H7 ampül (kullanım ömrü: 550 saat)

Arkadaslar 2015 golf7 comfort aracıma led h7 h15 takmak istiyorum.fakat far mercekli olmayinca memnun kalmazsiniz gibi yorumlar okudum uygulama yapan memnun kalan varmidir.birde h7 h15 hangi marka onerirsiniz.tesekkur ederim
Diğer aracımda inwels extreme plus csp(Yeni Nesil Led olarak geçer)kullanıyorum şuana kadar bir çok farklı led markası kullandım merceksiz farda ışıgı daha az dağıtan bulamadım odaklaması fena değil ışığı çok fazla dağıtmıyor 1 senedir kullanıyorum aydınlatmasından çok memnunum şuana kadar hiç sellektör yemedim golf ile önden gidip arkadan bakınca göz alıyormu diye de testte ettim fiyatı 100TL olan ledler gibi kesinlikle değil lümenden ötürü halojene göre parlak bir tık farkındalık yaratıyor ama göz alması kesinlikle yok 2.fotoğrafı eklmeyi unutmuşum orda daha belirgin şekilde odak(Sisler açık)IMG_0824.JPEG

Ekli dosyalar

• IMG_7585.jpeg
    IMG_7585.jpeg
    363.8 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:

Tesekkur ederim

Tesekkur ederim

Diğer aracımda inwels extreme plus csp(Yeni Nesil Led olarak geçer)kullanıyorum şuana kadar bir çok farklı led markası kullandım merceksiz farda ışıgı daha az dağıtan bulamadım odaklaması fena değil ışığı çok fazla dağıtmıyor 1 senedir kullanıyorum aydınlatmasından çok memnunum şuana kadar hiç sellektör yemedim golf ile önden gidip arkadan bakınca göz alıyormu diye de testte ettim fiyatı 100TL olan ledler gibi kesinlikle değil lümenden ötürü halojene göre parlak bir tık farkındalık yaratıyor ama göz alması kesinlikle yok 2.fotoğrafı eklmeyi unutmuşum orda daha belirgin şelikde odakEkli dosyayı görüntüle 52995
Tesekkur ederim

Geri
Üst Alt