Keskin Bakışlı Yollara..

Sevgili @EMRAH ATTS,kızıl şeytanı alalı henüz bir hafta oldu,ve hala yıkatmadım zira servisten teslim alırken boya koruma uyguladıklarını ve bir hafta boyunca yıkatmamamı önerdiler.

Dolayısıyla yarın bir hafta doluyor ve hava şartları uygun olduğu taktirde elini yüzünü yıkatıp görücüye çıkartacağım :))
sabırsızlıkla bekliyoruz degerli  hocam :'(

hocam hayırlı olsun güle güle kullanırsınız inşallah :)

Sevgili @EMRAH ATTS,kızıl şeytanı alalı henüz bir hafta oldu,ve hala yıkatmadım zira servisten teslim alırken boya koruma uyguladıklarını ve bir hafta boyunca yıkatmamamı önerdiler.

Dolayısıyla yarın bir hafta doluyor ve hava şartları uygun olduğu taktirde elini yüzünü yıkatıp görücüye çıkartacağım :))

Geçen hafta teslimat esnasında paylaştığım fotoğraflar maalesef forumdan silinmişler?!

Bu arada bir hafta olmasına rağmen 700 km yaptık çok şükür :))
Hocam foto asla silmeyiz nasıl olmuş ki. Herhalde sunucu sorunu esnasında kaybolmuştur.

@yusuf olabilir belki o döneme denk gelmiştir,ben sadece dile getirmek istedim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@necokyar86 Değerli hocam, Allah kaza bela vermesin, sevdikleriniz ile birlikte ağız tadıyla binin aracınıza inşallah.

@Jesi hocam 41 kere maşallah diyorum, renk harika görünüyor zaten, Allah kaza bela vermesin hayırlı günlerde sürün inşallah :Allah nazardan saklasın

Moderatör tarafında düzenlendi:
@necokyar86 Hocam, hayırlı, uğurlu olsun. Kazasız, belasız, masrafsız sürüşler diliyorum Size.

Araçlarımız gemidaş ama benim aracın son durağı İzmir olunca aynı tarihlerde teslim alabilmemiz mümkün olamuyor tabii. Sanırım bir haftalık öteleme ile benzer duyguları yaşayacağız. Bizimki bugün İstanbul'dan yola çıkmış, tahmini yarın öğleden sonra bayiide olacak. Zamanım uygun olursa karşılamayı düşünüyorum, inşallah mümkün olur. Bu durumda işlemlerin başlaması Pazartesi, teslim de haftasonuna doğru gibi görünüyor. Sigorta teklifleri için proforma faturanın PDF'i elimde, fiyat alıyoruz, birkaç acenteden.

Geçmiş sayfaları okudum ama pazarlık sürecini göremedim. Aracın liste fiyatı neydi Siz net kaça aldınız? Pazarlık aşamasında faydası olacak görüş ve tecrübenizi aktarırsanız çok sevinirim.

Saygılar...

@jesi Hayırlı olsun keyifle binin,

Sent from my iPad using Tapatalk

@HaK artık son dakikalar şimdiden hayırlı olsun, heyecan doruktadır tahmin edebiliyorum, umarım biz de yaşayacağız bu vakitleri..

Sent from my iPad using Tapatalk

@HaKTeşekkür ederim Hasan hocam istanbulun dediğiniz gibi böyle bir avantajı oldu bana ama geç olsun da güç olmasın hayırlısıyla sizde aracınıza kavuşursunuz umarım.

aracın fatura bedeli 74.515 TL idi indirim sonrası aracı 71000 Tl ye aldım.yaklaşık %4,8 gibi bir indirime tekabül ediyor.daha fazlasını da zorladımsada malesef alamadım dahada üstelemedim kabul ettim.

@ismail hakkı@MR@Ender@Newerdais@coasar45@Jesi@GolfSaver

Hepinize ayrı ayrı güzel dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar,herkese rabbim ağız tadıyla binmeyi nasip etsin.

@Ender evet hocam bayii avek ilk burda karşılaşma oldu açıkçası biraz şaşırdım ben yıkanıp parlatılıp bayide görürüm sanıyodum aracı :p  

@coasar45ergo aktif koltuklar,cam tavan,17 dijon jant,cruise control,ışık görüş paketi,tam boy aliminyum stepne

Geri
Üst Alt