Keskin Bakışlı Yollara..

@Jesi Hocam aracınız gerçekten süper hep söylüyorum kırmızı renk led stoplarla arkadan harika görünüyor.güzel günlerde  kullanmanız dileğiyle:)

Hayırlı uğurlu olsun hocam kazasız belasız günlerde kullan işallah

Herkese selamlar arkadaşlar golf7 serüvenimin artık son saatlerine yaklaşmak bulunmaktayım.16 ocakta sipariş verme süreciyle başlayan bu macera bugün aracı görmem ve parasını ödememle nihayetine 1-2 gün yaklaştı.

Bugün gerçekten yoğun ve heyecanlı bir gün oldu.Sabah saatlerinde arkadaşımla aracı görmek için gitmeye karar verdik.bu arada arkadaşım da tam bir volkswagen antipatisi olan(malum satış politikaları birazda fiyatlarından ötürü sanırım :) ) birisidir.

İlk başta araç üzerinden dönen klasik muhabbetler bizde de oldu arabayı ne kadar aldın diye sordu 71 bine opsiyonlarıyla geldiğini söylediğimde 1.2 araca o para verilirmi o araba çekmez gibi herkesin kurduğu klasik cümleleri oda söyledi :)  hatta anahtarına kapışma teklifide etti bana:) aracıda fiat bravo yazılımlı bir canavar gerçekten kullandım biliyorum çünkü:)

sonrasında bayiye gittik  St aracı görmeye gidebileceğimizi söyledi.Arabanın koyulduğu yerde bayiden biraz uzak mesafede tabi orayada golf7 test aracıyla  gidecektik :)  gelmişiz en azından test aracıyla bir sürüş keyfi yapalım dedik.

St arkadaşımız araca bana geçmemi söyledi bende daha önce kullandığımı o yüzden vw antipatisi çekmez gitmez diyen arkadaşımın kullanmasını istedim.İşte asıl günün en keyifli kısmı burada başladı.arkadaş araca geçince zaten az çok hal ve hareketlerinden araçtan etkilendiğini hemen anladım.zaten ara ara yokluyodum aracı nasıl buldun falan en çok dsg kısmına bayıldığını söyledi ve aracın çok iyi çektiğini anahtarına kapışma teklifini bir daha düşüneceğini söyledi :D  

daha sonra aracın indirildiği depo kısmına vardık ve sonunda aracımızı gördük hemen içine geçip eksik bir opsiyon varmı yokmu incelemeye başladık eklettiğim opsiyonları iyi ki seçmişim diyorum gerçekten bana göre hepside olması gereken opsiyonlar.Araçta shark anten olmasıda hemen dikkatimi çekti hatta St uyanamadı aa hakkaten diğer araçlarda yoktu sizinkinde gelmiş falan dedi:)

daha sonra araç kontrolünden sonra bayilerin sevinme vakti geldiğini düşünerek para transferini gerçekleştirdim:) para transferi sonrası trafik sigortasını hallettim şuan sadece aracın ruhsat plaka işlemlerinin halledilmesini bekliyorum St nin söylediğine göre cuma araç elinizde abi dedi.

aracın bir kaçtane düzgün açılardan olmasa da fotoğrafını çektim.

Bu arada aracın alım safhasında ve diğer konularda yardım ve görüşlerini esirgemeyen @silvershadow üstadımıza burdan teşekkürü bir borç bilirim :)  

Ekli dosyayı görüntüle 2433

Ekli dosyayı görüntüle 2431

Ekli dosyayı görüntüle 2432

Ekli dosyayı görüntüle 2434
Hayırlı uğurlu olsun hocam kazasız belasız günlerde kullan işallah

NAEBaN.jpg

a3EQ9R.jpg

YkbLna.jpg

D2Jbz1.jpg

8Z1vqr.jpg

image.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Evet yani kesinlikle bu renk yıkandığı zaman olağanüstü güzel oluyor @EMRAH ATTS

1.4TSI 125 hp BMT DSG Highline 2016 Günbatımı kırmızı.

Evet yani kesinlikle bu renk yıkandığı zaman olağanüstü oluyor @emrahatts

1.4TSI 125 hp BMT DSG Highline 2016 Günbatımı kırmızı.
ben aldığım hafta kaplatmıstım seffaf folyoyla bu yaz söküp seramik yapıcam bu biraz soldu hem daha parlak olmasını özledim :D

bu güzelliğe bagaj alt çıtası ve egzoz ucu çok yakışıyor :D

Bakin hocam tamda bu bahsettigim

nMjrYB.jpg

BPv2oL.jpg

cam tavanı eklettiğin çok iyi olmuş hocam 

Aracı bugun ikindi vakti teslim aldım ilk yakıt alışımdan sonra ki günlük yakıt tüketimi istanbul trafiğinde şu şekilde gerçekleşti.araç 45 km oldu henüz :D  image.jpeg

Geri
Üst Alt