Golf 7.5 Higline R Ön Tampon

Cakr

Yeni Üye
İsim
Muhammet
Arkadaşlar merhabalar,

2020 yılında almış olduğum Golf ile artık bu foruma giriş yaptım. Aranızda olmaktan mutluluk duyuyorum.

2019 yılının sonunda son kalan golf 7.5 1.5 ACT TSİ 150 bg highline aracı almak nasip oldu. Aracı yaklaşık 2 senedir kullanıyorum ve artık gözüme çok sade gelmeye başladı. Bu sebepten ötürü bazı değişiklikler yapmaya karar verdim ve ilk olarak egzoz sisteminde değişiklik yaptım. Neden ilk burayı yaptırdığımı sormayın valla ben de bilmiyorum :) Garage Maslak Emil ustaya catback egzoz sistemi, R difüzör ve orjinal oval akrapoviç çıkış yaptırdım. Aracın arkası artık hoşuma giden kıvamda ama bu sefer de ön taraf gözüme batmaya başladı. Ön taraf içinde R line tampon yaptırmak istiyorum. Sizlere danışmak istediğim konu bu işlemi nerede yaptırabilirim ? Daha önce 7.5 kasa için bu işlemi yaptırmış olanlarınız var mıdır ?

İlginize şimdiden teşekkür ederim :)

Arkadaşlar merhabalar,

2020 yılında almış olduğum Golf ile artık bu foruma giriş yaptım. Aranızda olmaktan mutluluk duyuyorum.

2019 yılının sonunda son kalan golf 7.5 1.5 ACT TSİ 150 bg highline aracı almak nasip oldu. Aracı yaklaşık 2 senedir kullanıyorum ve artık gözüme çok sade gelmeye başladı. Bu sebepten ötürü bazı değişiklikler yapmaya karar verdim ve ilk olarak egzoz sisteminde değişiklik yaptım. Neden ilk burayı yaptırdığımı sormayın valla ben de bilmiyorum :) Garage Maslak Emil ustaya catback egzoz sistemi, R difüzör ve orjinal oval akrapoviç çıkış yaptırdım. Aracın arkası artık hoşuma giden kıvamda ama bu sefer de ön taraf gözüme batmaya başladı. Ön taraf içinde R line tampon yaptırmak istiyorum. Sizlere danışmak istediğim konu bu işlemi nerede yaptırabilirim ? Daha önce 7.5 kasa için bu işlemi yaptırmış olanlarınız var mıdır ?

İlginize şimdiden teşekkür ederim :)
aramıza hoş geldiniz, aracıa yaptığınız işlemi öncesi ve sonrası olarak yollarsanız diğer formdaşlara da emsal teşkil ettirebilirsiniz. değişiklikleri zaman buldukça yapacağınız gibi resimleri de her değişiklikten sora yüklemeniz daha uygun olacaktır.

Hoşbuldum :)

Tabii ki paylaşımlarda bulunacağım. aşağıda belirtmiş olduğum bağlantıdan şuana kadar yaptırmış olduğum egzoz işlemini görebilirsiniz.

https://www.instagram.com/tv/CUp93bJlGj5/?utm_medium=copy_link

R line ön tampon için de araştırmalarım sürüyor. şuan bir yer buldum program yapmaya çalışıyoruz. Bir aksilik çıkmaz ise önüüzdeki hafta cuma günü montajları gerçekleştireceğiz.

şimdilik bu kadar :)

selamlar,

Geri
Üst Alt