Sonunda Aranıza Katılabildim!

Sezginn

Üye
İsim
Sezgin
Araç
Golf 7.5 TDI
Merhabalar, ben SEZGİN.
28 yaşındayım, doğma büyüme Rize'liyim. Yaklaşık 4 yıldır istanbulda yaşamaktayım. Yazılım ve programlama ile uğraşan bir web geliştiricisiyim. Cep telefonu sektöründede mağazam olmakla birlikte kendim özel bir şirkette IT Manager olarak çalışmaktayım.

Yaklaşık 60 gün öncesinde Golf 7.5 2019 Araç sahibi oldum. Birtakım sorular ve cevaplar için forumu yaklaşık 1 aydan aşkın süredir uzaktan takim etmekteyim. Sonunda üyeliklerin açılması ile aranıza katılabilmiş bulunmaktayım.

Cümletten Selamün Aleyküm, Kazasız Belasız Günler dilerim...

Hoşgeldiniz iyi forumlar.:) ( aracınız hayırlı olsun)

Merhabalar, ben SEZGİN.
28 yaşındayım, doğma büyüme Rize'liyim. Yaklaşık 4 yıldır istanbulda yaşamaktayım. Yazılım ve programlama ile uğraşan bir web geliştiricisiyim. Cep telefonu sektöründede mağazam olmakla birlikte kendim özel bir şirkette IT Manager olarak çalışmaktayım.

Yaklaşık 60 gün öncesinde Golf 7.5 2019 Araç sahibi oldum. Birtakım sorular ve cevaplar için forumu yaklaşık 1 aydan aşkın süredir uzaktan takim etmekteyim. Sonunda üyeliklerin açılması ile aranıza katılabilmiş bulunmaktayım.

Sezgin hocam aramıza hoş geldiniz

Yaşıtız, hemşehriyiz ve benim aracım da 2019 7.5 :)

Aracınız hayırlı olsun, Allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin

Keyifli forumlar dilerim (y)

Formu takip ettiğiniz belli. @HONEY ağabeyin mini testini geçtiniz fakat ödül size değil ona.. Hoş geldiniz

Merhabalar, ben SEZGİN.

Aramıza hoş geldiniz, aracınızla kazası belasız zevkli sürüşler diliyorum

Tüm hoş geldiğin dilekleri ve güzel mesajlarınız için teşekkür ederim. Allah cümlemize kazasız belasız keyifli sürüşler nasip etsin :)

Geri
Üst Alt