Replika durban

Değişik otomobillerde 10 yıl replika jantlar kullandım hiç sorun yaşamadım. 0 km vw bora almıştık fabrika çıkışlı orj 16 bbs jant vardı iki senede jantların üstündeki vernikler soyuldu,pullu pullu kötü bir hal aldılar. Kyowa marka jant kullandım civic'te yaz kış hiç sorun yaşamadım. Kyowa kr210 modeli:) bbs jant da iddialıdır diye biliyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 2310

Ekli dosyayı görüntüle 2311

Bazı arkadaşlar replika jantların bir c4 kadar tehlikeli olduğunu söylüyor :000049-medium:  jantı duvara vurursan kırılır &:

Bazı arkadaşlar replika jantların bir c4 kadar tehlikeli olduğunu söylüyor :000049-medium:  jantı duvara vurursan kırılır &:
Hocam Tabi ki o kadar tehlikeli değildir ama az da olsa bir tehlike var. Riske değmez diyoruz sadece ;)

replika durban jant alınmaz ama ''  gti 7 clubsport'' için denemeye değer :mad:

Maslak Oto San. Atakan Rot Balans da Mustafa Beyin söylediğini aktarayım:

Range, BMW benzeri otomobil sahipleri bir ara orijinal jantlarını verip daha büyük replikalar almışlar. Sonra bu replikalar çeşitli sebeplerden parçalanmışlar. Aynı adamlar bu sefer geri gelip neredeyse bedava bıraktıkları orijinal jantlara çok para vererek tekrar satın almışlar.

500.000,00 TL lik arabaya binip, 1 takım janta 20.000,00 vermek yerine 5.000,00 TL verip sonra da yolda jant parçalayıp, dönüp orijinal jantları tekrar satın almak ilginç geldi bana.

Benzer bir hareketi de dayım Trabzon'da 2.0 TDI Golf V için yapmış idi :(

Zorunlu olmayan ve zevk için yapılan hareketlerde ucuza kaçmak bence doğru değil.

Moderatör tarafında düzenlendi:
2-3 ton ağırlığındaki Range, BMW benzeri otomobil sahipleri bir ara orijinal  18-19 inç jantları verip, yerine 20-21 inç daha büyük replikalar almışlar. Sonra bu replikalar çeşitli sebeplerden parçalanmışlar. yanak profili 30-35 ile gezeceğidiler 8D

Geri
Üst Alt