Cam açma düğmeleri

Hocam oraya anahtari sokup cevirdiginizde arac icerden de acilmiyor @maniax

IMAG0183_1.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Tok kapı sesi var lakin cam açma kapama yok. Ben de beğenmiyorum

Ya benmi alışamadım yoksa sıkıntı var bilemedim buraya yazayım dedim.. Bu camları açma düğmelerinin hassasiyeti ilginc ve sıkıntılı. Her seferinde ilk bastıgımda almıyor sonra alıyor tam açılması icin basıyorum dibine kadar algılamıyor varmı bu veya buna benzer problem yaşayan.. ? 
Başlarda zorlanıyordum.şu an çok rahatım bu konuda. 2. Tıkda beklememek lazım :) kendinden emin şekilde tık yapıp bırakmalı. Yoksa hassas ayar gibi algılıyor. 

Demekki herkes şikayetçiymiş tek değilmişim :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

peki arkadaslar arka camlarin kapanmasini kitliyoruz. ama on yolcu kapanmiyor oylemi. eski aracimda oda kapaniyordu.
Değerli Hocam;

ilke olarak Ön yolcu koltuğuna güvenemeyeceğimizi almayalım. Zaten pencereyi kapatsanız kapı açık hocam onu nasıl kilitleyeceğiz? 

Çocuk kilidi arka kapıları kapalı tutmanız için güvencedir. Camlar için de..

Peki ya sağ ön kapı ? İşte bu mantık ilkesine göre konmadığını düşünüyorum. 

Değerli Hocam;

ilke olarak Ön yolcu koltuğuna güvenemeyeceğimizi almayalım. Zaten pencereyi kapatsanız kapı açık hocam onu nasıl kilitleyeceğiz?

Çocuk kilidi arka kapıları kapalı tutmanız için güvencedir. Camlar için de..

Peki ya sağ ön kapı ? İşte bu mantık ilkesine göre konmadığını düşünüyorum.
evet bu mantıkla öyle yapılmış olabilir..

ama ben araçta  kontrolüm dışı hiç bişey olmamasına alıştım sanırım. bi arabayı 9 yıl kullandım ona çok alıştık. yanımda otururken eşim cam açmak için uzandığında,  açamayıp sürekli benim tarafı açarmısın diye bana seslenirdi. o geldi aklıma. artık seslenmiyor..  :)

evet bu mantıkla öyle yapılmış olabilir..

ama ben araçta  kontrolüm dışı hiç bişey olmamasına alıştım sanırım. bi arabayı 9 yıl kullandım ona çok alıştık. yanımda otururken eşim cam açmak için uzandığında,  açamayıp sürekli benim tarafı açarmısın diye bana seslenirdi. o geldi aklıma. artık seslenmiyor..  :)
O halde; azalan diyalog  nedeniyle sürücüde bulunan kontrolü azaltma girişiminde bulunan, kimin patron olduğunu unutturmaya çalışan Alman mühendisleri kınıyorum. :)

Geri
Üst Alt