2018 highline - alınır mı?

Bir sıkıntısı yoksa oradan notere. Hayırlısı artık :)  en azından istediğim renkte ve donanımda bir araba alıyorum.
Hayırlı olsun. Önemli olan içinize sinen arabayı bulup alarak keyifle binmek.

Kazasız keyifli sürüşler dilerim.

@Sharks28 hocam hayırlı olsun,ben aldığınızı görmedim desem.Okurken sayfayı kaçırdım herhalde özür.Hayırlı olsun tekerinize taş değmesin :rolleyes:

@Sharks28  hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsınız inş, golf çok özel bir araç bence, ben de çok defa farklı araç denemesinde bulundum ama her defasında yeniden golfe döndüm. Bu arada benim araca da teklif yapan Alper bey siz miydiniz acaba  :)

Herkese selamlar. Bugün sabahtan işlemleri yaptık, aracı aldım. Fotoğrafı hafta sonuna atabileceğim. Fikir veren herkese çok teşekkür ediyorum :)  

@golfiano hocam aracınız sarı galiba. İstanbul Anadolu yakasında bir fiyat sormuştum galiba siz olabilirsiniz. İsmim Alper :)  

@Sharks28 Aynen :)  aracı aldığınız fiyatla aynı olunca ve isim de tutunca anladım, forumdan olduğunuzu bilseydim biraz daha yardımcı olurdum açıkçası ama kısmet değilmiş :)

Cam tavanli bulmaya bakin, gerekirse 1.0tsi olsun cam tavan olsun, Golfun havasini cok degistiriyor ikinci elde de kiymetli cam tavan.

bir de atlantik mavi bakimi zor bi renk bunu bilerek alin.
Katılıyorum +1

Ama atlantik maviye baktınmı da tam bir Efsane renk... 

Dün bilkent te gördüm highline atlantik, nasıl güzel duruyordu anlatamam. 

Anılar.

@Sharks28 Aracınız hayırlı olsun. Canım ülkemde ne alırsanız alın kısa süre sonra fiyatı yükseliyor.

Güzel günlerde keyifli arızasız sürüşler dilerim.

@Sharks28 abi ben 260.000 e comfortline cam tavanlısını aldım j led far mib2 hayalet gösterge bunları sonradanda ekleyebilirsin araca ama cam tavanı ekleyemezsin 270 lere çok çok temiz comfort cam tavanlar var bide bu arabaya beyaz yakışıyor derim siyah cam tavan ve j led farlar beyazda daha iyi patlıyor 

@gurkanyilmaz size göre beyaz patlar başkasına göre buzdolabı rengidir arkadaş aracını almış severek kullanmasını dilemek düşer bize size de güle güle kullanmanızı dileriz.Replika far stopla orjinal highline aracı bir tutmak pek mantıklı gelmiyor bana.Tercih meselesi herkesin farklı olacaktır ki bundan dolayı renk renk marka marka donanım donanım araç var piyasada.

@driver_can almışsa elbette hayırlı olsun sonraki yorumları görmedim; ayrıca ben atlantik mavi kötüde demedim bence bu arabaya en çok yakışan renk beyaz . çeyrek milyonluk araca tayvan far bencede takılmaz internette çıkma orjinalleride var. anlatmak istediğim cam tavan haricindeki donanım özellikleri araca bir şekilde eklenebilir  

@golfiano Kısmet böyleymiş hocam :)  

@Culture33 Aldım hocam :)

@İhsan Dinç Teşekkürler hocam :)  daha güzelleri sizin olsun.

@gurkanyilmaz hocam dediğiniz gibi de olabilirdi ama sonradan bunları ekletmek vs hiç uğraşmak istemedim. Aracın güncel hali bile beni çok tatmin ediyor. Sizde gönlünüze göre almışsınız. Keyifli sürüşler dilerim :)

@driver_can Teşekkürler hocam :)

İyi dileklerini sunan herkesin çok daha güzel araçları olsun. Adaptif şasi kontrol ve 19 jant lastikleriniz olsun :D

Herkese selamlar. Bugün sabahtan işlemleri yaptık, aracı aldım. Fotoğrafı hafta sonuna atabileceğim. Fikir veren herkese çok teşekkür ediyorum [emoji4] 
[mention=2280]golfiano[/mention] hocam aracınız sarı galiba. İstanbul Anadolu yakasında bir fiyat sormuştum galiba siz olabilirsiniz. İsmim Alper [emoji4] 
Hayırlı olsun hocam

Sizi baklava.xls ekledim

Ne zaman yiyebiliriz
IMG_8366.jpg

@HONEY Hocam Teşekkürler. Buradan size yüksek çözünürlüklüsünden göndereyim :D

Bir etkinliğe gelebilme şansım olursa ayarlarız hocam ;)

Geri
Üst Alt