Golf 7 Branda

@cengiz74 Güle güle kullanın da birde kendi aracınızda görselini bi paylaşabilir misiniz kapattığınızda ? Merak ettim pek canlanmadı gözümde emanet gibi duruyor sitede.

Fiyatta yüksek yere yapılan portatifler daha mantıklı gözüküyor sanki. Tabii ne fiyat isteniyor onlara da fikrim yok

@Franquaz hocam teşekkür ediyorum , yere yapılan garajları araştırdım en az 3.000 5.000 tl.üstelik bu brandayı istedğiniz yerde kullanabilyiorsunuz.Emanet gibi düşünmeniz normal çünkü kendiniz kullanınca anlıyorsunz kullanışlı olduğunu .

Resim olayına gelince benim watsap yok hala tuşlu telefon kullanıyorum .:) ama bi şekilde buraya atmaya çalışırım.Sormak istediğniiz soru olurs arayabilirisniz.535 847 26 77

Moderatör tarafında düzenlendi:
Güneşten,toz ve kuş pislemelerinden ziyade mevsim geçişlerinde dolu yağışına maruz kalıp dolu hasarına önlem olsun diye değişik alternatifler düşünüyordum.Yolda bir golf aracın üzerinde yarı olarak kaplamış branda görünce gidip sordum.Dolubrand markası olup doluya karşı hazırlanmış branda olduğunu ve özellikle üzeri alüminyum folyo ile kaplı olduğundan güneşte çok başarılı olduğunu söyledi araç sahibi.Bunun üzerine ben de dolubrand satış sitesine girip iletişim kurdum.Yeni ürünleri çıktığını ve öncesi 3 katmanı 5 e çıkardıkları ve katlama ve açma sonucu oluşacak yırtılmalara karşı geliştirdiklerini izah etti.Hiç yoktan iyidir deyip aldım.10 gündür kullanıyorum.Gayet memnunum.

Hatta form yöneticilerine bildirip dolubrand ile irtibata geçilip , beklentileri karşılayabilecek standartta ürün hazırlamaları dırumunda forma uygun bir fiyat vy formdaşlara ne gibi bir avantaj sağlanabiliyorsa görüşülebilir, diye aklımdan geçti.

@guvenc @cengiz74  Çok güzel olur kapalı otopark olmayanlar için güzel bir çözüm. Sizin aracınıza uyguladığınızda kabaca anlamak için görsel paylaşmanız mümkün müdür ?

@Franquaz hocam çok pratik ve lastikli kopçalar mantıklı herşeyden önemlisi pratik serilim ve toplaması.Dediğim gibi ben dolu tehlikesine karşı hazırlıksız yakalanıp seyirci kalmak yerine tedbir amaçlı dite aldım Fakat toz kuş pisliğine ve güneşe karşı çok başarılı.

Golf için L (largue) bedeni uygun geliyor

Hocam bahsettiğim gibi ürünü gördüğüm kişiden sorup 1 hafta sonra almıştım.İyi ki öyle olmuş.Çünkü yeni ürün 3 kat değil 5 kat olarak geliştirmişler.

Fiyat L beden aldım 469 dedi whatsat üzerinden havale ile 450 dedi.Pazarlık bile yapmadım düşünün.

@guvenc hocam güle güle kullanın aynından ben de aldım 4 gündür kullanıyorum ben de memnunum..ben 3 katmanlı olaınından aldım.

@cengiz74 hayırlı olsun.

Konuyu daha önce açmadığıma hayıflanıyorum zira bir çoğumuzun ihtiyacı olan fakat üzerinde fazla konuşulmayan önlem alınması gereken meta olduğunu düşünüyorum

@guvenc aynen katılyıorum ben youtube videosunu gördüm öyle aldım..iyiki de almışım

Güvenlikli bir sitede oturmadığım için bunu birisinin araklaması o kadar olası ki ne yapsam bilemedim =) Rakam az değil, faydası çok hayırlısı bakalım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt