Golf 7 Branda

Hayırlısı artık kardeşim bisey olacağını sanmam kumaş oldugundan
Üretici firma önermiyor Hocam

VW Vortex sitesinde görmüştüm özellikle yeni boyaya serilen brandanın hem iç akşamda nem siküle olamadığı için korozyona hem de bu kumaştaki kimyasalların boyanın üzerindeki beşiğe sirayet ederek kumaş dokusunu verniğin üzerine bırakmıştı. 

Branda ilk bakışta mantıklı ama zararları olası faydalarında daha gerçekçi..

Bana kalırsa Uzak durun Hocam

Kumaş da da zararlı olacagini sanmiyordum dinlerim sizi hocam daha bugün yıkayınca serdim. Beyaz araç ondanda örttüm vernik yol diye. Bilginiz için çok teşekkür ederim

Kumaş da da zararlı olacagini sanmiyordum dinlerim sizi hocam daha bugün yıkayınca serdim. Beyaz araç ondanda örttüm vernik yol diye. Bilginiz için çok teşekkür ederim
vernik nasıl yok..? biraz açıklarmısınız

Opak boyalarda beyazda vernik yol zannediyorum ondan güneş yanığı olmuyor diyorlardı güneş yanığı vernigi yakıyor demislerdi

Opak boyalarda beyazda vernik yol zannediyorum ondan güneş yanığı olmuyor diyorlardı güneş yanığı vernigi yakıyor demislerdi
Var Hocam

Kullanılan vernik katmanı metalik boya kadar kalın değil sadece

Günaydın. Ben bütün araçlarımda branda kullandım ve kullanmaktayım şimdiye kadar yararından başka zararını görmedim. Hazır branda değil kaputtan araça özel diktiriyorum. Araç bütün hafta garajda yatıyor sadece hafta sonları kullanıyorum. Burda önemli olan sadece dikkat etmek. Yağmurda ıslatmamak. Islanınca üzerinde tutmamak gibi

@tolqa35 selam hocam acaba brandayı aldınız mı kullandınz mı ? ben de almayı düşüyorum yorumlarınız nedir acabA?BİR DE YENİ ÇIKAN YARIM BRANDALAR VAR ONLAR NASILDIR ACABA

Ben brandayi kapali garajda kullaniyorum toz olmasin diye eger uzun süre kullanmiyacaksam, birde yaz tatillerinde  agac altina park ettiysem onun disinda uzun süre acik ortamlarda kullanilmasini tavsiye etmem

Arkadaşlar (  https://dolubrand.com/ )

golf 7 aracım için bu siteden almış olduğum dolu güneş brandasını kullanıyorum gayet memnunum ürün bana göre çok başarlı hem güneşten koruyor aracınızın içinı serin tutuyor hem de yağmur doludan koruyor.İstedğiniz ölçülerde ürünleri var.Malzeme kalitesi 1.sınıf bence boyayı çizme vs yapma derdi yok.Firma sahibi bilal bey çok ilgili sitede numarası var arayabilrisinz.Sormak istediğniiz soru olursa yardımcı olurum..saygılar..

@Rexterr hocam golf 7 aracım için bu siteden www.dolubrand.com almış olduğum dolu güneş brandasını 3 gündür kullanıyorum gayet memnunum ürün bana göre çok başarlı hem güneşten koruyor aracınızın içinı serin tutuyor hem de yağmur doludan koruyor.İstedğiniz ölçülerde ürünleri var.Malzeme kalitesi 1.sınıf bence boyayı çizme vs yapma derdi yok.Firma sahibi bilal bey çok ilgili sitede numarası var arayabilrisinz.Sormak istediğniiz soru  olursa yardımcı olurum..saygılar..

@ertem hocam

golf 7 aracım için bu siteden  www.dolubrand.com almış olduğum dolu güneş brandasını  3 gündür kullanıyorum gayet memnunum ürün bana göre çok başarlı hem güneşten koruyor aracınızın içinı serin tutuyor hem de yağmur doludan koruyor.İstedğiniz ölçülerde ürünleri var.Malzeme kalitesi 1.sınıf bence boyayı çizme vs yapma derdi yok.Firma sahibi bilal bey çok ilgili sitede numarası var arayabilrisinz.Sormak istediğniiz soru olursa yardımcı olurum..saygılar..

@silvershadow hocam golf 7 aracım için bu siteden  www.dolubrand.com almış olduğum dolu güneş brandasını  3 gündür kullanıyorum gayet memnunum ürün bana göre çok başarlı hem güneşten koruyor aracınızın içinı serin tutuyor hem de yağmur doludan koruyor.İstedğiniz ölçülerde ürünleri var.Malzeme kalitesi 1.sınıf bence boyayı çizme vs yapma derdi yok.Firma sahibi bilal bey çok ilgili sitede numarası var arayabilrisinz.Sormak istediğniiz soru olursa yardımcı olurum..saygılar..

@ibrahim15 hocam ben de bu siteden golf7 aracım için branda aldım size de  şiddetle tavsiye ederim.

www.dolubrand.com

@forzaGilles golf 7 aracım için bu siteden  www.dolubrand.com almış olduğum dolu güneş brandasını  3 gündür kullanıyorum gayet memnunum ürün bana göre çok başarlı hem güneşten koruyor aracınızın içinı serin tutuyor hem de yağmur doludan koruyor.İstedğiniz ölçülerde ürünleri var.Malzeme kalitesi 1.sınıf bence boyayı çizme vs yapma derdi yok.Firma sahibi bilal bey çok ilgili sitede numarası var arayabilrisinz.Sormak istediğniiz soru olursa yardımcı olurum..saygılar..

sevgili arkadaşlar ,ben de aracımı sizler gibi dışarıya park etmek zorunda kalıyorum ve bu yüzden branda -garaj  vs.araştırmasına girdim ve aradığım özellikte brandayı www.dolubrand.com sitesinde buldum ürünü 4 gündür kullanıyorum; ürün hakkındaki düşüncelerim;

branda kalite olarak gayet iyi dış yüzeyi alüminyom folyo şeklinde tıpkı cam güneşliği gibi ısıyı yansıyor aracı serin tutuyor kaportaya değen kısmı da yumuşak bi malzeme boyaya vs zarar vermiyor.

Biraz kalın olması sebebiyle doluya karşı da koruma sağlıyor tabiki yağmura karşı da

günlük olarak kullanabilyiorum sabah açıp akşam seriyorum bagaja da sığıyor almak isteyenler sitedeki cep numarasından bilal bey ye ulaşabiilirler selamımı söyleyin yardımcı olur..:)

herkese keyifli sürüşler dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt